Na Górce Firma usługowo-podukcyjna Sabina Brambor

Dekoracje kwiatowe kościołów, sal weselnych i samochodów

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
67-400 Lgiń 68 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Na Górce Firma usługowo-podukcyjna Sabina Brambor

Informacje

Opis działalności
Na Górce to firma prowadzona przez Sabinę Brambor. Mieści się w Lginie, niedaleko Wschowa, w województwie lubuskim. Na terenie województwa i województw ościennych świadczy usługi florystyczne. Przygotowuje kompozycje kwiatowe na specjalne okazje. Działa na rynku od 2013 roku.
Produkty i usługi
Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy kwiatowej. Jej przygotowaniem zajmuje się firma Na Górce. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Specjalizuje się w organizowaniu aranżacji kwiatowych tak ważnych uroczystości jak śluby i wesela. Kompozycje kwiatowe są przygotowywane z żywych kwiatów, tkanin, dekoracji porcelanowych i innych materiałów. Firma przygotowuje m. in. dekoracje samochodów montowane na masce, lusterkach i drzwiach. Ponadto dekoruje nawy kościołów, ołtarze, ławki oraz klęczniki. Nie zapomina też o salach weselnych, w tym stołach, krzesłach, parkiecie do tańczenia i ścianie znajdującej się za miejscami przeznaczonymi dla młodej pary. Oczywiście nie jest to wszystko czym zajmuje się firma Na Górce. Oferuje również:
-bukiety ślubne
-kwiaty do butonierki
-kwiaty dla rodziców
-kwiaty dla druhen
-kosze kwiatowe
-kompozycje kwiatowe w wazonach

Dodatkowo przygotowywane są prezenty i upominki pakowane w estetyczne opakowania.

Oferta usług florystycznych świadczonych przez firmę Na Górce jest bardzo rozbudowana, dlatego po więcej informacji najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń