Centrum Finansowe Ates Dagmara Florczak

Ubezpieczenia i odprawy celne

Agencje i składy celne
ul. Niepodległości 30/5, 67-400 Wschowa lubuskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Finansowe Ates Dagmara Florczak

Informacje

Opis działalności
W Centrum Finansowym Ates zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług związanych z ubezpieczeniami oraz odprawami celnymi i nie tylko już od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wschowej na terenie województwa lubuskiego, a założycielem jest Dagmara Florczak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Centrum Finansowym Ates działamy prężnie już od pół dekady. Nasze kompleksowe usługi skupiają się na finansach, ubezpieczeniach i odprawach celnych. Nasza kadra pracownicza to grupa doświadczonych specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą pieczołowicie i indywidualnie.

Nasza firma prezentuje oferty 18 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Szukamy dla klienta najtańszej, ale zarazem najlepszej oferty, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, rolnymi, na życie oraz firmowymi. Znajdziemy dla Państwa najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeniowy, który otoczy opieką dom, mieszkanie, samochód, firmę oraz Państwa wraz z rodziną.

Kolejnym produktem oferowanym przez naszą firmę jest agencja celna. Zajmujemy się odprawą celną, tłumaczeniami oraz rejestracją pojazdów w wydziale komunikacji. Nie musisz stać w kolejkach i wypełniać dokumentów, my się tym zajmiemy.

Tłumaczymy dokumenty z takich języków jak:

- niemiecki,
- francuski,
- duński,
- angielski,
- holenderski.

W naszym Centrum Finansowym udzielamy również kredytów bankowych, pozabankowych i chwilówek. Pożyczamy gotówkę bez pobierania informacji z BIK, na dowód i natychmiastowo. W naszym punkcie zapłacą Państwo także rachunki.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
głogowski, górowski, Leszno, nowosolski, wolsztyński, wschowski, zielonogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń