Jerzy Skrzypek Wulkanizacja. Opony

Serwis opon, opony nowe, prostowanie felg.

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Sulechowska 20, 66-110 Babimost lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jerzy Skrzypek Wulkanizacja. Opony

Informacje

Opis działalności
Sieć opony Express skupia serwisy ogumienia, których charakterystyką cechą jest wysoka jakość usług połączona z szybkim ich realizacji. Opony do samochodów osobowych, opony do samochodów dostawczych, opony do samochodów ciężarowych i autobusów – nowe i bieżnikowe technologią Bendag, opony do maszyn i urządzeń przemysłowych, opony do wózków widłowych, opony rolnicze, opony do motocykli, akumulatory
Produkty i usługi
Sieć Opony Express powstała w 2004 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na specjalistyczne podejście do obsługi ogumienia. System ten - funkcjonujący na zasadzie franchisingu skupia niezależne serwisy ogumienia, których charakterystyczną cechą jest wysoka jakość świadczonych usług połączona z szybkim czasem ich realizacji. Twórcą sieci handlowej Opony Express jest jeden z największych dystrybutorów ogumienia w Polsce - firma JMK Sp. z o.o. z siedzibą w Wolsztynie.

Usługi: serwis ogumienia, montaż opon dętkowych I bezdętkowych, montaż opon superelastycznych, mycie technologiczne kół, wyważanie kół, pogłębianie rzeźby bieżnika, naprawa – wulkanizacja, pompowanie kół mieszanką gazową, sezonowe przechowywanie opon, naprawa szyb czołowych. Dodatkowo w wybranych serwisach: sprzedaż i wymiana olejów samochodowych, sprzedaż i wymiana klocków hamulcowych, sprzedaż i wymiana filtrów samochodowych, sprzedaż i wymiana amortyzatorów, wynajem przyczepek, diagnostyka, geometria kół, wyjazdowy serwis ogumienia (specjalistyczny pojazd serwisowy), obsługa klimatyzacji pojazdów, prostowanie felg, myjnia samochodowa, sprzedaż akcesoria samochodowych, mechanika pojazdów. Asortyment: opony do samochodów osobowych, opony do samochodów dostawczych, opony do samochodów ciężarowych i autobusów – nowe i bieżnikowane technologią Bandag, opony do maszyn i urządzeń przemysłowych, opony do wózków widłowych; opony rolnicze, opony do motocykli; akumulatory, felgi aluminiowe, felgi stalowe, kołpaki.
Marki i specjalizacje
Alcar, Bandag, Brdgestone, Firestone, Daylon, Continental, Barum, Goodyear, Dunlop. Fulda, Sava, Dębica, Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Pirelli.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń