Firma wielobranżowa Domal Wasiak Marlena

Estetyczne elementy wykończeniowe do wnętrz

Drewno
66-100 Kalsk 100 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
698 662 181
Adres korespondencyjny
66-100 Kalsk 100 lubuskie

Informacje

Opis działalności
Stolarnia 24 to marka firmy Domal, z Kalska, w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją dekoracyjnych elementów wykończeniowych do domów, mieszkań, biur, urzędów i innych wnętrz.
Produkty i usługi
Produkowane w Stolarni 24 elementy, to przede wszystkim białe listwy przypodłogowe wykonane z wytrzymałych płyt MDF. Rozwiązania oferowane przez firmę mają od 6 do 20 centymetrów wysokości, a ich powierzchnia jest gładka lub wykonana z elementami przestrzennymi. Listwy zostały tak zaprojektowane, by dało się z ich pomocą przygotować wnętrza w różnych stylach, np. prowansalskim i skandynawskim. Listwy doskonale sprawdzają się jako element zakrywający połączenie podłogi ze ścianą. Dodatkowo są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w czyszczeniu i atrakcyjne cenowo.

Stolarnia 24 oferuje też inne elementy do wnętrz. Są to:
• opaski drzwiowe
• listwy wykończeniowe do drzwi
• głowice ozdobne

Wszystkie produkty pasują do siebie kolorystycznie, dlatego można je łączyć i tworzyć niepowtarzalne rozwiązania.
Produkty znajdujące się w stałej ofercie to jedno, ale firma produkuje też sprzęty i elementy wykończeniowe na specjalne zamówienie. Stolarze mają doświadczenie w produkcji schodów spiralnych i zabiegowych na wymiar oraz drzwi dwuskrzydłowych i wieloskrzydłowych. Ponadto wytwarzają meble na wymiar, będące idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń ze skosami. Mogą to być np. szafy wnękowe, szafki i stoły. Powstają one z litego drewna dębu, sosny i buku lub płyt drewnopodobnych. Mogą być dowolnie wykończone, dzięki czemu są estetyczne i funkcjonalne.

Więcej informacji o poszczególnych produktach oraz dodatkowe zdjęcia elementów wykończeniowych znajdą Państwo na stronie internetowej Stolarni 24.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe