Maximus Piotr Maksymów

Specjaliści od układu chłodzenia – wysoka jakość, niska cena.

Sprzedaż części samochodowych
ul. Kolejowa 14, 60-120 Kargowa lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(68) 352 82 70
Adres korespondencyjny
ul. Kolejowa 14, 60-120 Kargowa lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma Maximus ma swoją siedzibę w Kargowej, w powiecie zielonogórskim. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży oraz regeneracji elementów układu chłodzenia. Działamy od 2006 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim produkcją elementów układu chłodzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkujemy chłodnice do różnego rodzaju pojazdów, a także świadczymy usługi regeneracji oraz wykonujemy chłodnice nietypowe.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzynastu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów oraz świadczonych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- chłodnice do pojazdów szynowych
- chłodnice do maszyn rolniczych
- chłodnice do maszyn przemysłowych
- chłodnice do maszyn budowlanych.

Naturalnie zajmujemy się także produkcją chłodnic do samochodów ciężarowych. Produkujemy wysokiej jakości chłodnice powietrza, klimatyzacji, a także chłodnie cieczy. Podobne rodzaje chłodnic wykonujemy z przeznaczeniem dla autobusów.

Zajmujemy się także produkcją sprzęgieł wiskotycznych, a także produkujemy wentylatory. Świadczone przez nas usługi to między innymi regeneracja recyrkulatora spalin oraz regeneracja chłodnic. Na specjalne zamówienia wykonujemy chłodnicenietypowe.

Nasza kadra to zespół doświadczonych i ambitnych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną i nieustannie poszerzaną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń