Mado PHU Zakład dekarsko-blacharski Krzysztof Dąbrowski

Firma dekarsko-budowlana

Dachy i usługi dekarskie
ul. Wolsztyńska 9, 66-120 Kargowa lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
606 260 372
Mado PHU Zakład dekarsko-blacharski Krzysztof Dąbrowski

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe MADO należy do Krzysztofa Dąbrowskiego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kargowej, w województwie lubuskim. Od 1997 roku zajmujemy się usługami dekarsko-blacharskimi. Lata solidnej pracy pozwoliły nam rozwinąć działalność i poszerzyć ją o sprzedaż materiałów budowlanych.
Produkty i usługi
W Mado wyszkoliliśmy ok. 40 uczniów w zawodzie blacharza i dekarza. Wciąż przyjmujemy nowych chętnych, którzy pomagają naszym doświadczonym fachowcom. Swoje usługi świadczymy głównie dla domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych i budynków przemysłowych. Przez lata otrzymaliśmy wiele dyplomów, które potwierdzają nasze zaangażowanie w pracę.

Nasze główne usługi to:
-krycia dachów dachówkami cementowymi ceramicznymi,
-krycia dachów blachodachówką i blachą trapezową,
-montaż systemów rynnowych,
-wykonanie i montaż obróbek blacharskich,
-docieplania poddaszy oraz dachów płaskich,
-układanie pap termozgrzewalnych,
-montaż okien dachowych,
-adaptacja strychów na poddasza użytkowe.

Ponadto sprzedajemy materiały budowlane do pokryć dachowych, akcesoria dachowe, okucia ciesielskie, systemy rynnowe, impregnaty do drewna, ozdoby na fach, płoty betonowe, ręczne narzędzia ogrodnicze.

Ponieważ sami od wielu lat pracujemy z różnorodnymi materiałami, doskonale potrafimy rozpoznać, które produkty używane podczas prac budowlanych, są wykonane z solidnych komponentów. Wiedza i odpowiednia selekcja pozwala nam sprzedawać towar bardzo wysokiej jakości, z którego sami byśmy skorzystali podczas montażu.

W naszym asortymencie znajdują się również kompletne systemy suchej zabudowy, panele podłogowe, farby, silikony, wkręty, gwoździe i inne materiały.

Oczywiście chętnie doradzimy Państwu podczas zakupów. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy MADO w Kargowej. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
S
Nowa Sól
Mam dach wykonany przez firmę Mado. Sprawy kosmetyczne były do poprawki, co ważne mogliśmy liczyć na bezpłatne usuniecie niedociągnięć. Polecamy, bo to ważne by firma brała pełną odpowiedzialność za swoją pracę.
J
JAN
Rzetelna Firma, wszystko szybko, sprawnie i wzorowo. Polecam.