Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba

Kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne

Hydraulicy
os. Promień 3b/10, 66-100 Sulechów lubuskie
(3 opinie) napisz opinię
Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba

Informacje

Opis działalności
Wod-Kan Jan Instalatorstwo znajduje się w miejscowości Sulechów, w województwie lubuskim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jan Doba. Firma specjalizuje się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, gazowych, c.o., pompach ciepła, systemach solarnych, rekuperacjach.
Produkty i usługi
Swoją samodzielną działalność firma rozpoczęła w 2011 roku. Warto jednak dodać, że posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Nasze prace swoim zasięgiem obejmują głównie teren dwóch województw: lubelskiego i wielkopolskiego. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z instytucjami (szkoły, urzędy, szpitale, firmy produkcyjne itp.).

W naszej firmie pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, co znacznie rzutuje na jakość wykonywanych usług. Cechuje nas rzetelność i precyzja, co w naszym zawodzie jest niezwykle ważne.

Zakres wykonywanych usług:

- ogrzewanie,
- montaż kotłowni,
- pompy ciepła,
- systemy solarne,
- kolektory słoneczne,
- kominki – montaż (wewnętrzne i zewnętrzne),
- pompy ciepła z powietrza,
- "biały montaż".

Zajmujemy się instalacją różnego typu: instalacje grzewcze, instalacje c.o, instalacje centralnego-ogrzewania, instalacje podłogowe, instalacje wodne (wewnętrzne i zewnętrzne), instalacje kanalizacyjne (wewnętrzne i zewnętrzne), instalacje gazowe (wewnętrzne i zewnętrzne), instalacje kolektorów słonecznych, instalacje odkurzania centralnego. Zakładamy również instalacje podlewania ogrodowego.

Nasi pracownicy wykonują także prace związane z drobnymi usterkami, czy przerabianiem instalacji. Każda usługa jest płatna indywidualnie, a jej wycena zależy od trudności zlecenia i poświęconego czasu. Dbamy o to, aby klient czuł się bezpiecznie, dlatego do każdej wykonanej usługi przyznajemy 2-letnią gwarancję.

Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Renia
Można się z nimi dokładnie umówić na konkretną usługę. Dla mnie ostatnio robili ogrzewanie podłogowe.
K
Karol
Idealnie się składa, że mają kominki z płaszczem wodnym. Dzięki temu mam ekologiczne ogrzewanie, które w dodatku jest fajną ozdobą.
D
Darek
Bardzo dobrze mi się z nimi pracuje. Mogę być spokojna o to, że cała instalacja ogrzewania centralnego jest porządnie założona.