Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba

Usługi wodno-kanalizacyjne

Hydraulicy
os. Promień 3b/10, 66-100 Sulechów lubuskie
(12 reviews) napisz opinię
Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba
os. Promień 3b/10, 66-100 Sulechów lubuskie
NIP
7861444469
Telefon
Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba

Informacje

Opis działalności firmy Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba w Sulechów
Wod-Kan Jan Instalatorstwo znajduje się w miejscowości Sulechów, w województwie lubuskim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jan Doba. Firma specjalizuje się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, gazowych, c.o., pompach ciepła, systemach solarnych, rekuperacjach.
Produkty i usługi
Swoją samodzielną działalność firma rozpoczęła w 2011 roku. Warto jednak dodać, że posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Nasze prace swoim zasięgiem obejmują głównie teren dwóch województw: lubelskiego i wielkopolskiego. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z instytucjami (szkoły, urzędy, szpitale, firmy produkcyjne itp.).

W naszej firmie pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, co znacznie rzutuje na jakość wykonywanych usług. Cechuje nas rzetelność i precyzja, co w naszym zawodzie jest niezwykle ważne.

Zakres wykonywanych usług:

- ogrzewanie,
- montaż kotłowni,
- pompy ciepła,
- systemy solarne,
- kolektory słoneczne,
- kominki – montaż (wewnętrzne i zewnętrzne),
- pompy ciepła z powietrza,
- "biały montaż".

Zajmujemy się instalacją różnego typu: instalacje grzewcze, instalacje c.o, instalacje centralnego-ogrzewania, instalacje podłogowe, instalacje wodne (wewnętrzne i zewnętrzne), instalacje kanalizacyjne (wewnętrzne i zewnętrzne), instalacje gazowe (wewnętrzne i zewnętrzne), instalacje kolektorów słonecznych, instalacje odkurzania centralnego. Zakładamy również instalacje podlewania ogrodowego.

Nasi pracownicy wykonują także prace związane z drobnymi usterkami, czy przerabianiem instalacji. Każda usługa jest płatna indywidualnie, a jej wycena zależy od trudności zlecenia i poświęconego czasu. Dbamy o to, aby klient czuł się bezpiecznie, dlatego do każdej wykonanej usługi przyznajemy 2-letnią gwarancję.

Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Firma Wod-Kan Jan Instalatorstwo Jan Doba z lokalizacji: Sulechów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, krośnieński, międzyrzecki, nowosolski, słubicki, sulęciński, świebodziński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

(12 reviews) napisz opinię
M
Mirobelka662
Pompa ciepła zamontowana bez problemów. Wszystko działa poprawnie. Polecam wszystkim skorzystanie z usług firmy.
K
Kamyva865
Robili u nas piec, kominek i instalacje hydrauliczne kompleksowo. Wszystko jest ok.Działa, sprawdza się, i zrobione w dobrej cenie.
F
F_zola
Firma zatrudnia fajnych pracowników. Mają dużą wiedzę i wykonują prace sprawnie. Będę polecać każdemu.
B
Bbimbus
Firma godna zaufania. Pracownicy znają się na swoim fachu, dobrze wykonują prace. Hydraulik naprawdę ma ogromną wiedzę. Każdy klient będzie zadowolony.
M
Malwiinka667
Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę. Firma montowała u nas kominek z płaszczem wodnym. Wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Poleca firmę wszystkim. Mają dobre ceny.
K
Kornelia
Mają w ofercie porządne kominki. Wiele lat już jeden mi służy.
M
Mikołaj
Piece gazowe zakładają z dużą wprawą. Widać, że specjalizują się w zakładaniu kotłowni.
O
Olga
Mam pewność, że znają się na tym, co robią. Zawsze są dobrze przygotowani do pracy.
R
Renia
Można się z nimi dokładnie umówić na konkretną usługę. Dla mnie ostatnio robili ogrzewanie podłogowe.
K
Karol
Idealnie się składa, że mają kominki z płaszczem wodnym. Dzięki temu mam ekologiczne ogrzewanie, które w dodatku jest fajną ozdobą.
D
Darek
Bardzo dobrze mi się z nimi pracuje. Mogę być spokojna o to, że cała instalacja ogrzewania centralnego jest porządnie założona.
K
Klient
Polecam, usługa wykonana dokładnie, profesjonalnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.