Zbiorniki Ciśnieniowe Hydrofory Filtry Areatory Lech Narzekała

Producent zbiorników ciśnieniowych

Zbiorniki i pojemniki
ul. Prusa 25, 66-100 Sulechów lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
663 160 827
Adres korespondencyjny
ul. Prusa 25, 66-100 Sulechów lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma ZUT Sulechów prowadzona przez Lecha Narzekała znajduje się w Sulechowie, w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo działające od 2012 roku zajmuje się produkcją oraz transportem zbiorników.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zbiorników do uzdatniania wody. Zbiorniki, jakie wytwarzane przez naszą firmę produkowane są ze stali węglowej oraz stali kwasoodpornej.

Nasze zbiorniki służą między innymi do napowietrzania wody w celu utleniania rozpuszczonych w niej jonów, stanowią część stacji uzdatniania wody, usuwają związki żelaza, manganu oraz innych związków zawartych w wodzie surowej, a także magazynowanie wody pitnej po uzdatnianiu i pozwalają na wyrównanie okresowych deficytów wody.

W naszej ofercie znajda Państwo:

- mieszacz wodno-powietrzny,
- filtr pionowy z głowicą filtrującą,
- filtr pionowy z płytą drenażową,
- hydrofor pionowy,
- hydrofor poziomy,
- podgrzewacze,
- zbiornik.

Ponadto od 1990 właściciel naszej firmy prowadzi również firmę transportową. Dzięki bardzo długiej obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie w świadczeniu usług transportowych. Oprócz transportu zbiorników produkowanych przez naszą firmę transportujemy również materiały sypkie, drewno, czy ładunki ponadgabarytowe.

Usługi, które świadczymy, umożliwiają realizację indywidualnychzamówień Klientów. Na Państwa życzenie wykonamy izolację termiczną urządzeń lub pomalujemy farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze z palety RAL.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą ZUT Sulechów z Sulechowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń