M! Usługi Archiwalne Marzena Zapała

Porządkowanie, ewidencja, brakowanie i archiwizacja dokumentów

Archiwa i archiwizacja danych
ul. Tkacka 1/25, 66-100 Sulechów lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M! Usługi Archiwalne Marzena Zapała
ul. Tkacka 1/25, 66-100 Sulechów lubuskie
NIP
9271388788
Telefon
M! Usługi Archiwalne Marzena Zapała

Informacje

Opis działalności firmy M! Usługi Archiwalne Marzena Zapała w Sulechów
M! Usługi Archiwalne już od 2019 roku świadczy usługi w branży archiwa i archiwizacja danych. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Sulechowie, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy M! Usługi Archiwalne pomagamy w prawidłowej ewidencji dokumentów i działamy zgodnie z przepisami, zawartymi między innymi w Ustawie z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Według opracowanych w niej informacji każda instytucja wytwarzająca dokumenty objęte nadzorem archiwalnym jest zobowiązana, do takich czynności jak:
- gromadzenie oraz przechowywanie i ewidencjonowanie materiałów,
- klasyfikowanie oraz kwalifikowanie dokumentacji,
- brakowanie dokumentacji (zniszczenie tych materiałów, których okres przechowywania minął lub nie mają już one żadnej wartości dowodowej),
- przekazywanie dokumentacji do archiwum państwowego.

W naszym kraju istnieje nakaz prawidłowej ewidencji oraz przechowywania dokumentacji finansowej, technicznej i statystycznej, a także planów, map, fotografii, nagrań dźwiękowych, filmów oraz innych nośników danych, które stanowią ważne źródło informacji na temat działalności państwa. W ustawie szczegółowo ukazano zasady klasyfikowania oraz kwalifikowania takich akt, a w tym tryb przekazywania tych materiałów do archiwów państwowych.

Na szczęście wszystkie te usługi można powierzyć naszej firmie! Pomożemy w utrzymaniu porządku i skatalogujemy całą dokumentację archiwalną zgodnie z prawem. Zadania, jakie można nam powierzyć to przede wszystkim:
- porządkowanie dokumentów,
- ewidencjonowanie dokumentów,
- brakowanie dokumentów,
- sporządzanie spisów dokumentów,
- opracowanie akt dokumentów dla archiwum państwowego.

Zapraszamy serdecznie do podjęcia współpracy. Zapewniamy obsługę ze strony osób znających wszystkie aktualne wytyczne dotyczące przepisów RODO, a także bezpieczeństwa i tajności dokumentów - firma M! Usługi Archiwalne z Sulechowa.
Zasięg działania
Firma M! Usługi Archiwalne Marzena Zapała z lokalizacji: Sulechów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, krośnieński, nowosolski, świebodziński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń