Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Rekomendujemy firmę Eniro Polska Sp. z o.o. oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta ... "

Starcom Sp. z o.o. Agencja i doradztwo reklamowe, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

F.U.H. Semaco Sp.j. J. Skałoń M. Strojniak w Panoramie Firm

F.U.H. Semaco Sp.j. J. Skałoń M. Strojniak

Maszyny Szwalnicze i Systemy Informatyczne.

os. Szkolne 19 A
31-977 Kraków, woj. małopolskie
dodatkowe dane kontaktowe adres korespondencyjny
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Firma od ponad 20 lat dostarcza maszyny szwalnicze, prasowalnicze, urządzenia wyposażenia krojowni oraz realizuje profesjonalny serwis. W ciągu ostatnich 12 lat firma wykonała ponad 500 instalacji komputerowego systemu InvenTex w branży przemysłu lekkiego, meblarskiego i tekstylnego. Nasze długoletnie doświadczenie, kompetencja oraz szeroka oferta skutecznie wspierają naszych klientów w działaniach ich rozwoju oraz dla sprostania i wygrania twardej konkurencji.

O nas

Firma SEMACO powstała w 1989r. Od początku działalności specjalizuje się w dostawach maszyn szwalniczych, prasowalniczych, wyposażenia krojowni i oprzyrządowania. Oferujemy rozwiązania nowoczesne, niezawodne, sprawdzone, wiodących producentów światowych. Oferta handlowa naszej firmy obejmuje:

- przemysłowe maszyny szwalnicze firm: JUKI, JACK, Sunstar, Union Special, Kansai Special, Vibemac, AMF-Reece, Maier, Pfaff, Durkopp i in.
- profesjonalne maszyny do szycia i zaszywania worków Union Special
- systemy automatycznego lagowania materiałów firmy Serkon
- urządzenia krojcze KM, Eastman, Hoffman, Oshima
- systemy automatycznego rozkroju wszystkich rodzajów materiałów–cuttery
- sprzęt prasowalniczy firm Comel, Sartitalia, prasy, toppery, manekiny Pony, Cimas
- podklejarki Hashima, Lastar, Martin Group
- oprzyrządowanie do maszyn szwalniczych, części zamienne, krzesła, igły, oleje do maszyn oraz wszelkie pozostałe wyposażenie zakładów produkcyjnych

Od ponad 10 lat firma zajmuje się sprzedażą nowoczesnych komputerowych rozwiązań przygotowania i zarządzania produkcją zarówno dla firm odzieżowych jak i meblarskich i tekstylnych. Nowoczesny CAD InvenTex Studio to kompleksowa obsługa przygotowania produkcji i krojowni, systemy zarządzania i rozliczania produkcji, także modułowy, zintegrowany pakiet obsługi przedsiębiorstwa odzieżowego. Doświadczenie, kompetencje i szeroka oferta skutecznie wspierają naszych klientów w działaniach dla sprostania wymogom twardej konkurencji. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy łączą wiedzę n/t nowych technologii ze znajomością potrzeb przedsiębiorstwa. Szeroka oferta i duża elastyczność w działaniu to nasze atuty.

Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast w Łodzi, Katowicach działają oddziały. Od kliku już lat solidność we współpracy z odbiorcami i kontrahentami zostaje uhonorowana certyfikatami programów "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Solidna Firma" oraz "Rzetelna Firma".

Zapraszamy do współpracy!

Nasi główni klienci

Współpracujemy z Klientami w Polsce i zagranicą.

Marki i specjalizacje

Semaco reprezentuje firmy: Juki, JACK, Union Special, SunStar, Kansai Special, Vibemac, AMF-Reece, Hashima, Comel, Pony, Cimas, Martin Group, Ardmel, Orox, Serkon, InvenTex, Browzwear, Nester, KM, Eastman ...i inne.

Produkty i usługi

- Systemy komputerowe

Systemy przygotowania produkcji CAD/CAM do wspomagania pracy krojowni. Narzędzia komputerowe dla plastyka i projektanta odzieży. Systemy zarządzania i rozliczania produkcji. Zintegrowane oprogramowanie do obsługi firm.

- Maszyny szwalnicze

Obszerna oferta maszyn JUKI oraz Union Special uznanego producenta maszyn do szycia wyrobów z dzianin, jeansu oraz do szycia i zaszywania worków i Big-Bagów. W ofercie posiadamy również maszyny innych producentów.

• stębnówki,
• owerloki,
• interloki,
• maszyny i automaty specjalistyczne,
• linie produkcyjne,
• szycie i zamykanie worków,
• oprzyrządowanie i automatyka.

- Wyposażenie krojowni

Noże: taśmowe, tarczowe, pionowe, stoły krojcze, lagowarki, servo cuttery, urządzenia do cięcia lamówki, odkrawacze, rozwijarki i przeglądarki, automatyczny rozkrój, cuttery, układanie wzoru kraty, znaczniki igłowe, laser, markery świetlne, żelazka do papieru

- Inne urządzenia dla przemysłu odzieżowego

Wytwornice pary, żelazka, stoły prasowalnicze, prasy uniwersalne i specjalistyczne, manekiny, toppery, podklejarki płyt., taśmowe i szwów wodoszczelnych, instalacje sprężon. powietrza

- Technologia i oprzyrządowanie

Opracowania nowych technologii, dobór maszyn i urządzeń do linii produkcyjnej, zaawansowana wyszukiwarka specjalistycznego oprzyrządowania dodatkowego, automatyka

- Serwis

Firma SEMACO prowadzi usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla sprzedawanych przez siebie maszyn i urządzeń szwalniczych, prasowalniczych, krojczych oraz odzieżowych systemów komputerowych.

Prowadzimy usługi konserwacji wszystkich rodzajów urządzeń występujących w naszej ofercie.

- Części zamienne, igły

Przykładamy bardzo dużą wagę do kwestii serwisowych tak, aby skutecznie i szybko reagować na bieżące potrzeby klienta. Każdy z naszych oddziałów posiada na stanie magazynowym obszerną ilość podstawowych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do oferowanych maszyn i urządzeń.

Certyfikaty

Semaco od 2005r. bierze udział w programie "Przedsiębiorstwo Fair Play" a od 2006r. także w programie "Solidna Firma". Przyznawane certyfikaty i wyróżnienia są potwierdzeniem rzetelności, uczciwości i lojalności firmy we współpracy z klientami i kontrahentami. Ocenie podlegają także warunki pracy, które sprzyjają zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu. Przyznawane statuetki są podsumowaniem wiarygodności firmy, jako rzetelnego płatnika oraz dobreg
Opinie
maszyny do szycia, żelazko, ploter, szablony, overlock, owerlok, cad cam, maszyny spawalnicze, prasowanie, manekiny krawieckie, prasy, igły, maszyny do szycia przemysłowe, stopki do maszyn, kater, projektowanie odzieży, lagowanie, szycie skóry, wizualizacja 3d, tapicerka meblowa, interlok, comel, juki, inventex, janome, siruba, sunstar, durkopp, pfaff, union special, krojownia, stół prasowalniczy, system cad, maszyna do szycia skóry, stębnówka juki, lamowniki, gumówki, pikowarki, dziukarki, noże taśmowe, maszyny do szycia domowe, krajarki, zwijacze, lagowarki, maszyny szyjące, maszyny drabinkowe, maszyny do szycia grubych materiałów, hafciarka, pikowarka, maszyny do obszywania dywanów, program do projektowanie ubrań, podajniki gumy, naprawa maszyn do szycia, łucznik, brother, renderka, ryglówka, guzikarki, przewijarko-przeglądarki, stopniowanie szablonów, stoły krojcze, odkrawacze, system przygotowania produkcji, przewijarka do tkanin, lamowanie, automatyczna krojownia, wytwornice pary, algotex, części zamienne do maszyn, stębnówki, dwuigłówki, owerloki, zig-zag, maszyny do szycia skóry i grubych materiałów, tapicerka, meble, maszyny specjalistyczne: dziurkarki, ryglówki, podszywarki itp., automaty szwalnicze, hafciarki, szycie ozdobne, stoły, noże, akcesoria, pozostałe urządzenia dla krojowni, podklejarki płytowe i taśmowe, formowanie i zaprasowywanie

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
os. Szkolne 19 A
31-977 Kraków, woj. małopolskie