Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ... "

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Luiza Syfert Kancelaria Prawna w Panoramie Firm

Luiza Syfert Kancelaria Prawna


Informacje

Opis działalności

Kontakt po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Kancelaria Radcy Prawnego Luizy Syfert oferuje szeroki zakres doradztwa prawnego w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, instytucji samorządowych oraz osób fizycznych.

Marki i specjalizacje

Kancelaria Radcy Prawnego Luizy Syfert koncentruje się w swojej działalności na zapewnieniu kompleksowej i rzetelnej obsługi prawnej. Zakresem usług Kancelarii objęte są sprawy dotyczące w szczególności prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego (w tym rozwody), pracy i ubezpieczeń społecznych oraz oświatowego (sprawy wynikające z Karty Nauczyciela), a także prawa medycznego, obejmującego w szczególności prawa i obowiązki pacjenta i lekarza.

Produkty i usługi

Kancelaria Radcy Prawnego Luizy Syfert oferuje szeroki zakres doradztwa prawnego w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, instytucji samorządowych oraz osób fizycznych. Świadczy usługi zarówno w formie stałej, jak i doraźnej obsługi prawnej.

Celem Kancelarii jest znajdowanie najlepszych rozwiązań prawnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Zaangażowanie w powierzone sprawy, profesjonalizm, rzetelność, terminowość, jak również znajomość rynku są kluczem do sukcesu oraz gwarancją satysfakcji naszego Klienta.

Kancelaria specjalizuje się w szczególności w prawie: gospodarczym, cywilnym, rodzinnym, w tym rozwody, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, oraz oświatowym (sprawy wynikające z Karty Nauczyciela), a także w prawie medycznym, obejmującym w szczególności prawa i obowiązki pacjenta i lekarza.

Zakresem usług Kancelarii objęte są również postępowania sądowe, w których reprezentowane są zarówno podmioty gospodarcze, jak też osoby fizyczne. Kancelaria prowadzi postępowania sądowe dotyczące: nieruchomości, spraw gospodarczych, cywilnych, spadkowych, rodzinnych, i pracowniczych.

W celu profesjonalnego i kompleksowego świadczenia pomocy prawnej dla swoich Klientów, w sprawach nie objętych swoim zakresem specjalizacji Kancelaria współpracuje z ekspertami i specjalistami z innych dziedzin prawa. Kancelaria świadcząc specjalistyczną pomoc prawną w wymienionych wyżej dziedzinach prawa ma na uwadze przede wszystkim zabezpieczenie szeroko rozumianego interesu prawnego swego Mocodawcy - uwzględniając zawsze optymalizację kosztów i podatków.

Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania telefonicznie lub drogą e-mailową.
Opinie
klientka
2017-03-07
Pani mecenas moim zdaniem można zlecić każdą sprawę. Polecam.
radca prawny, pomoc prawna, prawo cywilne, doradztwo podatkowe, kancelaria prawna, kancelaria prawnicza, obsługa prawna firm, sprawy alimentacyjne, sprawa alimentacyjna, alimenty, sprawy rozwodowe, sprawa rozwodowa, rozwody, rozwód, sprawa o separacje, pomoc w sprawach o separację, separacja, podział majatku, podziąły majątku, pomoc prawna w podziale majątku, unieważnienie małżeństwa, sprawa o unieważnienie małżeństwa, prawnik unieważnienie małżeństwa, unieważnienie małużeństwa, ustalenie ojcostwa, pomoc w ustaleniu ojcostwa, sprawa o ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa, pomoc w zaprzeczeniu ojcostwa, sprawa o zaprzeczenie ojcostwa, prawo spadkowe, sprawy prawa spadkowego, prawnik do spraw prawa spadkowego, sprawa o zachowek, obalenie testamentu, sprawa o obalenie testamentu, obalanie testamentu, jak obalic testament, nabycie spadku, stwierdzenie nabycia spadku, podział majątku spadkowego, pomoc w podziale majatku, pomoc w podziale majatku spadkowego, prawo pracy, repezentacja przed sądem, reprezentaca przed sądem prawo pracy, reprezentacja przed sądem prawo rodzinne, reprezentacja przed sądem w sprawach rodzinnych, reprezntacja przed sądem w sprawach spadkowych, reprezentacja przed sądem w sprawach opiekuńczych, sprwa odszkodowawcza, sprawy odszkodowawcze, sprawa o odszkodowanie, odszkodowanie od pracodawcy, opinia umowy o pracę, analiza umowy o pracę, opiniowanie umów o pracę, opinia o umowię o pracę, opinia o umowie o zakaz konurencji, umowa o zakaz konkurencji, opiniowanie umowy o zakazie konkurencji, potrzebuje pomocy w sprawie umowy o zakazie konkurencji, usługi prawne, profesjonalne usługi prawne, zaufany prawnik, zaufany radca prawny, kancelaria radcy prawnego, audyt podatkowy, prawo gospodarcze, opinie prawno podatkowe, obsługa prawna podmiotów gospodarczych, reprezentowanie klienta przed sądem, reprezentowanie klienta przed zus, reprezentowanie klienta przed us, sprostowanie śwadectwa pracy, odszkodowane za niesłuszne wypowiedzenie, pisanie pism prawniczych, adwokat, adwokaci, ugodowe rozwiązywanie sporów, zadośćuczynienia, zadośćuczynienie, odzyskiwanie majątku, prawo karne, pomoc z zakresu prawa karnego, ugodowe rozwiązanie sporu, reprezntowanie klienta przed organami podatkowymi, skuteczny prawnik, luiza syfert radca prawny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
os. Handlowe 7 /41
31-935 Kraków, woj. małopolskie