Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ... "

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

"KURSY ADR KRAKUS" Małopolskie Centrum Szkoleń


ul. Jana III Sobieskiego 10
31-136 Kraków, woj. małopolskie
Podobne firmy w okolicy
"Japp" Logo
Karmelicka 40, Kraków
al. Słowackiego 52 lok. 7, Kraków
Gloker Szkoły i Kursy Logo
Szlak 32 /1, Kraków
Opinie
Artek
2016-08-25
Bardzo dobrze prowadzone wykłady, rzetelne informacje, wspaniała organizacja kursu wiem coś na ten temat. Posiadam ADR od przeszło 25 lat. Gorąco Polecam.
Jacek
2016-05-09
Właśnie ukończyłem kurs i zdałem egzamin. Fachowe i rzetelne przygotowanie, czas efektywnie wykorzystany.Polecam.
Monika
2016-04-02
Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne wykładowców, dodatkowo duża wiedza praktyczna poparta wieloletnim doświadczeniem. Wykładowcy sympatyczni i bezproblemowi, miła atmosfera. Zajęcia prowadzone ciekawie, z których wiele istotnych zagadnień pozostaje w głowie. Z takim przygotowaniem egzamin to czysta formalność. Gorąco Polecam i pozdrawiam kadrę.! :)
Damian
2016-03-07
Gorąco Polecam. Rzetelna firma, konkretne podejście do klienta. Polecam i zapraszam.!
marcin
2016-02-22
Pełen profesjonalizm miła i fachowa kadra szkoleniowa :) gorąco polecam :)
Wojtek
2016-02-08
Pełny profesjonalizm, miła fachowa kadra prowadząca. Godne Polecenia.
Arek
2015-12-28
Bardzo dobra organizacja i profesjonalizm wykładowców. Kurs robiłem pierwszy raz i zdałem bez problemu, jestem bardzo zadowolony z wyboru. Polecam.
Paweł
2015-12-21
Dobra organizacja, kompetencja prowadzących, zaangażowanie, świetny barek z pyszną kawą - do wyboru do koloru. Zdałem. Zawodowo! Polecam.!
Krzysiek Płaneta
2015-12-07
Właśnie jestem po kursie i zdanym egzaminie. Wyrazy uznania za profesjonalizm, miłą atmosferę a zarazem udzielanie wszelkiej pomocy w razie problemów w trasie, tak trzymać.!!! Zaznaczam, że to już 3-cie odnowienie uprawnień w tej firmie. POLECAM.!!!
Janusz
2015-11-24
Wiele i długo można by pisać na temat tego Ośrodka, ja napiszę krótko - KWINTESENCJA PROFESJONALIZMU - byłem, uczestniczyłem, zaliczyłem..... - POLECAM!!! ;-)
Zbyszek
2015-11-09
Fajni wykładowcy,fajny przekaz informacji, fajna atmosfera. PROFESJONALIZM.
SlaVo
2015-09-16
Gorąco polecam. Kurs przeprowadzony profesjonalnie.:)
Slawek
2015-09-14
10/10 Polecam !
Piotr
2015-09-11
Witam, kurs prowadzony przez doświadczonych teoretyków i praktyków w miłej i przyjemnej atmosferze. Do dyspozycji uczestników barek gdzie można wypić herbatę, kawę oraz poczęstować się ciastkami. Na zakończenie kursu miły upominek w postaci breloka-latarki. Moje przemyślenia co do zajęć to: podsumowanie najważniejszych informacji po każdej części (po każdym dniu) w celu usystematyzowania przekazanych wiadomości - fajnie by było dla każdego uczestnika kilka kartek w celu zapisania najważniejszych informacji. Ośrodek godny polecenia. Dodatkowo firma dotrzymuje podanych na stronie internetowej terminów kursów, co wcale nie jest takie pewne co wcale nie jest takie pewne co do pozostałych firm. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Do zobaczenia.
M.Łazarczyk
2015-09-02
No i Ja także muszę wpisać same pozytywy. Przede wszystkim PROFESJONALNIE przygotowane etapy szkolenia, Fachowe i Docierające do każdego przygotowanie Kierowcy do pracy z Ładunkami Typu ADR, Umiejętne i Docierające do każdego prowadzone zajęcia, miła i wesoła atmosfera, w czasie przerwy można sobie kawkę zrobić :-) i ciasteczko przekąsić! Gorąco Polecam Wszystkim, którzy chcą takie szkolenia przejść i nauczyć się czegoś, by zdać egzamin bezstresowo!!! DZIĘKUJĘ PANOWIE I KOLEDZY Z GRUPY ZA MIŁĄ ATMOSFERĘ I KUPĘ ŚMIECHU NA PRZERWACH :-) POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA ZA 5 LAT. :-)
:-)
2015-08-31
Ośrodek godny polecenia 29/30 :-)
Jurek
2015-08-12
Super ośrodek i bardzo miła atmosfera - gorąco polecam ...
Ryszard
2015-05-11
Pełen profesjonalizm miła atmosfera serdecznie polecam.
Małgorzata
2015-05-11
Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim Ośrodek "KRAKUS" a zwłaszcza tym, którzy po raz pierwszy robią uprawnienia na ADR, tak jak ja, zupełnie zielona i nie posiadająca żadnych wiadomości na temat przewozu materiałów niebezpiecznych. Wykładowcy potrafią bardzo fachowo i w zrozumiały sposób, przekazać wiedzę, którą sami posiadają, po prostu są właściwymi osobami na właściwym miejscu. Dziękuję im za to. Pozdrawiam i do zobaczenia za 5 lat.
Marek
2015-04-27
właśnie zakończyłem kurs ADR z pozytywnym wynikiem. Polecam ten ośrodek !!! miło, fachowo i na temat .
Hubert Wawrzyk
2015-01-13
Ośrodek godny polecenia, profesjonalni wykładowcy, no i klimat panujący podczas wykładów jest super. POLECAM!!!
Krzysztof H
2015-01-03
Profesjonalnie, bezstresowo i przyjemnie! Polecam!
Tomek Makuch
2014-10-28
Profesjonalnie i bezstresowo! Polecam!
Piotr D.
2014-10-27
Zdawałem 27 października, jestem bardzo zadowolony, mam nadzieje, że za 5 lat będzie tak samo jak dziś.
Mateusz
2014-10-27
Centrum szkoleniowe profesjonalnie przygotowane, klimat bardzo przyjazny. Polecam w 100% i na pewno będę tam odnawiał szkolenia.
Robert Gorczyca
2014-10-17
Polecam ten ośrodek. Wykładowcy prowadząc zajęcia w profesjonalny sposób przygotowują kursantów do egzaminów potwierdzających zdobycie uprawnień.
Bogusław B
2014-10-14
Super wykładowcy miła atmosfera za 5 lat na pewno zgłoszę się na przedłużenie uprawnień i polecam wszystkim ten ośrodek szkoleniowy, którzy potrzebuję ADR.
Bogusław B
2014-10-14
Polecam ten ośrodek, ponieważ jest tu bardzo dobra kadra wykładowców, oprócz tego można korzystać z ich pomocy po kursie sytuacji problemów na drodze z ADR.
Marcin O.
2014-09-09
Bardzo dobra atmosfera. Wykładowcy to naprawdę profesjonaliści. Właśnie zdałem egzamin. Ale na pewno za 5 lat nie pójdę w inne miejsce tylko do Krakusa.
Daniel K. OLKUSZ
2014-07-10
Super szkolenie, mili wykładowcy. Polecam!
Piotrek-krynica
2014-06-21
Polecam ten ośrodek. Wykładowcy są fachowcami, wiedzą, o czym mówią. Wiedze przekazują w sposób prosty i zrozumiały. Na wykładach panuje miła atmosfera. Wybór szkolenia w tym ośrodku był naprawdę trafny. Pozdrowienia dla panów wykładowców.
Robert
2014-05-26
Polecam ten ośrodek wszystkim, pełen profesjonalizm wykładowcy przekazują wiedzę w zrozumiały sposób, miła atmosfera naprawdę super. POLECAM WSZYSTKIM!
Maciek
2014-03-20
Również polecam wszystkim, którzy potrzebują ADR. Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami. Polecam wszystkim.
łukasz
2014-01-27
Polecam ośrodek, wiedza przekazywana w sposób zrozumiały, spokojna atmosfera.
Piotrek
2013-12-30
POLECAM!!! Pełen Profesjonalizm - wykłady prowadzone w zrozumiały dla każdego sposób - nie nudziły, choć godzin nie mało trzeba przesiedzieć. Mila atmosfera. Gorąco polecam !!!
Wojtek
2013-12-15
Wybór tego ośrodka był strzałem w dziesiątkę! Profesjonalnie i zarazem zrozumiale prowadzone wykłady, wygodne krzesełka, egzamin zdany bez problemu! Polecam wszystkim.
Kamil
2013-10-21
Super ośrodek, bardzo fajni wykładowcy, profesjonalne podejście, serdecznie polecam.
2013-09-23
Profesjonalnie i zarazem zrozumiale prowadzone wykłady. Wynik bezbłędnie zdanego egzaminu mówi sam za siebie. POLECAM. 2013.09.23 MIREK
Daniel R.
2013-07-29
Ośrodek mogę polecić z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm ze strony wykładowców, miła atmosfera, wykłady prowadzone w sposób zrozumiały dla każdego. Naprawdę polecam ten ośrodek. Pozdrawiam
2013-07-17
Miła atmosfera, profesjonalne wykłady.Bbardzo polecam ten ośrodek. Nic dodać nic ująć, pozdrawiam wykładowców a teraz 1170 bo za tydzień do Holandii :) Piotr C
Mlro.
2013-07-03
Pozdrawiam Panów wykładowców, polecam wszystkim ich opiece, wykładają dobrze jak równierz bufet dobrze zaopatrzony, ośrodek MCS dla każdego. Polecam go wszystkim, wykładają świetnie, nic dodac, nic ująć. Pozdrawiam wszystkich, którzy tam się przewineli 03.070.2013.
2013-07-02
"ADR Krakus" Małopolskie Centrum Szkoleniowe - ośrodek który naprawdę można polecić, profesjonalna kadra, bezstresowe nauczanie, przyjemna atmosfera
Robert P
2013-05-28
Wczoraj pomyślnie zakończyłem kurs. Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek, super ekipa, pełen profesjonalizm, świetna atmosfera
2013-05-27
Gorąco polecam ten ośrodek. Świetni wykładowcy potrafiący super przekazać posiadaną wiedzę, panuje wspaniała atmosfera. Są wykłady ale jest też i odrobina humoru. Warto korzystać z tej firmy, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam. Mariusz Dz.
Lesław M
2013-04-29
Upłynęło 4,5 roku od ostatniego szkolenia i wróciłem do sprawdzonych profesjonalnych wykładowców i po raz kolejny pozytywny wynik egzaminu który zdałem dzisiaj. Pozdrawiam ekipę wykładowców i polecam ten ośrodek przyszłym kursantom. Lesław M.
Ziggy
2013-04-28
Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia. Fachowe wykłady. Wykładowcy profesjonalni, mili, uprzejmi i punktualni. Ukończyłem kurs na początku kwietnia.
2013-03-11
Ja również polecam ten ośrodek szkolenia tak jak koledzy wyżej kadra profesjonalna i z poczuciem humoru. Gorąco polecam i pozdrawiam Marcin.K
2013-03-11
Witam również uczestniczyłem w kursie adr w tym ośrodku, fantastyczni wykładowcy, mili, uprzejmi, polecam gorąco ten ośrodek. Łukasz
2013-03-03
Profesjonalne i rzetelne wykłady, nie pozbawione humoru i ciekawostek. Wykłady prowadzone w dogodnych terminach oraz nie kolidujących godzinach. Fachowa kadra
Artur L.
2013-02-25
Ja również gorąco polecam ten ośrodek szkolenia. Przyjemna atmosfera, dobrze i zrozumiale przekazana wiedza przez wykładowców, kurs przeprowadzony szybko i sprawnie. Pozdrawiam!!
2013-02-25
Potwierdzam poprzednie wpisy! Fachowo, rzeczowo i z odrobiną humoru. Polecam! Pozdrawiam. Sebastian
2013-02-25
Właśnie ukończyłem kurs w tym ośrodku- PEŁEN PROFESJONALIZM oraz darmowe ciastka i kawa :-) POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013-02-13
Profesjonalne i rzetelne wykłady, nie pozbawione humoru i ciekawostek. Wykłady prowadzone w dogodnych terminach oraz nie kolidujących godzinach. Fachowa kadra, która nie zostawi cię bez odpowiedzi na niemal wszelkie pytania (zakres ADR :D ) Ponadto miła atmosfera na egzaminach. Polecam serdecznie Marcin S.
Artcrimes
2013-01-28
Bardzo profesjonalnie, gorąco polecam !!!
Marek
2012-12-01
Bardzo serdecznie polecam ten ośrodek w celu uzyskania kursu ADR. Panowie wykładowcy bardzo profesjonalnie przekazują swoją ogromną wiedzę w każdej dziedzinie z tym związaną i nie tylko. Bardzo zrozumiałe wykłady, wszystko wyświetlane przez projektor i ogólnie miała i przyjazna atmosfera wykładów. Jeszcze raz gorąco polecam ten ośrodek i dziękuje za przekazanie Mi wiedzy. Pozdrawiam Marek
andrzej w...
2012-11-30
super atmosfera wykładowcy fachowi i pomocni Pani z Urzędu na egzamin spoko
2012-11-14
Serdecznie polecam kursy w tej firmie. Szybko, sprawnie, fachowo i tanio. Ciekawe wykłady i sympatyczna atmosfera. Dziękuję i pozdrawiam. JL
Michał
2012-10-16
Brałem udział w szkoleniu ADR. Dobrze zorganizowane zajęcia, ciekawie prowadzone, można się naprawdę czegoś nauczyć.
ROMEK
2012-10-08
Witam. Brałem udział w szkoleniu, kursy przeprowadzone przez ten ośrodek, mili wykładowcy, duża wiedza, ciekawie prowadzone. POLECAM 08.10.2012
2012-08-28
Witam.wczoraj właśnie zakończyłem kurs,jestem zadowolony z wiedzy którą otrzymałem od panów instruktorów.Fachowe podejście ,bardzo dokładnie przekazywana teoria.jestem b.zadowolony i polecam innym tą firmę.pozdrawiam.Łukasz
Michał
2012-08-15
Brałem udzial w szkoleniu prowadzonym przez ten osrodek, fachowi wykładowcy, wszystko pokazywane na rzutniku, wyjasnione opowiedziane i nauczone a potem zdane, POLECAM
2012-03-28
Polecam ten ośrodek szkoleniowy
Jakub
2012-03-28
Kursy przeprowadzone bardzo profesjonalnie, mili wykładowcy, z bardzo duza wiedza w temacie ADR ciekawie prowadzacy zajęcia, dobra cena. POLECAM kurs Od 23 - 25.03.2012
Andrzej
2012-03-28
Bardzo dobrzy i mili wykładowcy pełna profeska POLECAM
stefan
2012-03-28
dobra cena wszystko dobrze i zrozumiale wytumaczone oferuja pomoc po kursie POLECAM NAPRAWDE WARTO
2012-03-28
Polecam, dobra cena, wyklady ciekawe, fajna atmosfera, zachecam do skorzystania z uslugi \"Krakusa\". Lukasz
Piotr
2012-03-13
Bardzo polecam ten ośrodek, mili wykładowcy i bardzo profesonalni. Poza tym dobra cena
Bartek
2011-12-20
Kursy przeprowadzone bardzo profesjonalnie, mila atmosfera, wykladowcy z bardzo duza wiedza w temacie ADR ciekawie prowadzacy zajecia, naprawde polecam wszystkim
Lucek IRL
2011-12-17
Kursy szkoleniowe ADR Krakus oceniam bardzo pozytywnie Wykładowcy znają się na swojej pracy bardzo miła atmosfera wykłady prowadzone bardzo interesująco i profesjonalnie oceniam ten ośrodek na 6 polecam. KURS 02 do 06 12 2011
2011-12-17
Bardzo dobra kadra wykładowców. Oprócz tego można korzystać z ich pomocy po kursie w sytuacji problemów na drodze z ADR. POLECAM
Darek
2011-11-21
profesjonalne wykłady. POLECAM
Witek
2011-11-18
Super wykładowcy, posiadający dużą wiedzę na temat ADR. Polecam
Mateusz
2011-08-02
Miła domowa atmosfera, profesjonalnie prowadzone wykłady. Polecam.
Jurek
2011-08-01
Kursy szkoleniowe interesujące, ciekawie prowadzone. Wykładowcy - bez zastrzeżeń. Dostępne materiały szkoleniowe oraz drobne poczestunki podczas przerw. Polecam
Załaduj kolejne 10 opinii

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Jana III Sobieskiego 10
31-136 Kraków, woj. małopolskie