Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

"Makro-Wiert" Piotr Król w Panoramie Firm

Opis działalności

Zakład Studniarsko-Wiertniczy to firma, która na polskim rynku usług funkcjonuje nieprzerwanie od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz profesjonalizm firmy pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi z zakresu wykonywania studni głębinowych.

O nas

Zadowolenie klienta jest dla naszego przedsiębiorstwa absolutnym priorytetem i dlatego też nasza oferta jest kompleksowa. Na podstawie zdobytej wiedzy oraz w oparciu o mapy hydrologiczne terenu oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie lokalizacji studni głębinowych, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko jakie związane jest z wykonaniem studni prawie do zera.

Kadra pracownicza naszej firmy to wykwalifikowani fachowcy, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują zdobyte przez lata doświadczenie, a także narzędzia i maszyny najlepszych producentów co powala na bezproblemowe i profesjonalne świadczenie usług.

Nasze usługi świadczymy głownie na terenie województw podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, a także województw ościennych.

Zainteresowanych usługami naszej firmy serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce oferta.

Marki i specjalizacje

Studnie, studnie wiercone, wiercenie studni, studnie głębinowe, otwory pod pompy ciepła.

Produkty i usługi

- Wiercenie studni głębinowych
- Wiercenie otworów pod pompy ciepła
- Czyszczenie studni
- Remonty i rekonstrukcje ujęć wód podziemnych
- Lokalizacja studni w oparciu o mapy hydrogeologiczne.
- Projektowanie i dokumentacje hydrologiczne
- Doradztwo w doborze pomp głębinowych oraz profesjonalny ich montaż wraz z przyłączem hydraulicznym do domu.

Studnie wykonujemy średnicą: odwiert 220 mm , rury studzienne 160 mm co jest bardzo ważne z następujacych powodów:

- Większy zasób wody.
- Łatwiejszy dobór pomp głębinowych.
- Możliwość podłączenia dwóch pomp głębinowych w jednej studni.

Opinie

0/1000
Solidna firma, dobra robota. POLECAM!
Grzesiek 2015-07-30
Szeroki wybór, terminowość
Klient 2010-03-23
bardzo solidna firma goraco polecam
Michał 2008-11-17

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij