Bartosz Łapczyński Usługi Transportowe Obsługa i Kierowanie Autobusami,pojazdami Ciężarowymi,osobowymi.

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Fredry 42, 30-605 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
794 923 187

Informacje

Firma Bartosz Łapczyński Usługi Transportowe Obsługa i Kierowanie Autobusami,pojazdami Ciężarowymi,osobowymi. z siedzibą w miejscowości Kraków świadczy swoje usługi w branży Komunikacja i przewozy pasażerskie.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 794 923 187 lub mailową: lapbar@interia.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 30-605 Kraków ul. Fredry 42,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Bartosz Łapczyński Usługi Transportowe Obsługa i Kierowanie Autobusami,pojazdami Ciężarowymi,osobowymi.: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Bartosz Łapczyński Usługi Transportowe Obsługa i Kierowanie Autobusami,pojazdami Ciężarowymi,osobowymi..

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.