Ambroży Firma budowlana

Elewacje i docieplenia

Prace elewacyjne
ul. Siostry Faustyny 15b, 30-608 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
601532684
info@ambrozy.net.pl
126330199
Może cię zainteresować
Ambroży Firma budowlana

Informacje

Opis działalności
Firma budowlana Ambroży swoją siedzibę ma w Krakowie. Właścicielem działalności jest Czesław Ambroży. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z elewacjami budynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są prace termomodernizacyjne i remontowo-budowlane. Rozpoczęliśmy pracę w branży w 1998 roku. Od tej pory podjęliśmy się wykonania wielu realizacji.

Zależy nam na rozwoju, dlatego nieustanie poszerzamy zakres wiedzy, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. W pracy wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały budowlane. Precyzyjne wykonanie zapewnia nam odpowiedni sprzęt. Posiadamy wysoko rozwinięte zaplecze techniczno-magazynowe. Korzystamy między innymi z systemu rusztowań firmy Baumann Mostostal. Staramy się śledzić nowości technologiczne z naszej branży i wprowadzać najlepsze rozwiązania do naszej firmy. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy z pewnością poradzą sobie z każdym zadaniem. Zainteresowani Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie współpracy. Nasi pracownicy wytłumaczą szczegóły realizacji i udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm lub instytucji.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- zabezpieczenie elewacji przed skażeniem mikrobiologicznym,
- renowacje obiektów zabytkowych,
- usuwanie materiałów zawierających azbest z elewacji,
- wzmacnianie konstrukcji budynków,
- prace wysokościowe,
- wymiana stolarki okiennej,
- wymiana stolarki drzwiowej,
- docieplenia budynków,
- prace malarskie na elewacjach,
- hydroizolacje fundamentów typu lekkiego.

Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu prac brukarskich i dekarskich. Oferujemy między innymi profesjonalne układanie kostki brukowej. Wykonujemy również prace związane z zagospodarowaniem terenu w najbliższym otoczeniu budynku. Nasza oferta to również układanie chodników oraz humusowanie z siewem traw.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Firmy budowlanej Ambroży oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, gorlicki, krakowski, limanowski, miechowski, myślenicki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe