Sepoż Zakład konserwacji i naprawy sprzętu p.poż Jacek Kupiec

Prowadzimy serwis artykułów przeciwpożarowych

Gaz ziemny
ul. Makuszyńskiego 13, 31-752 Kraków Bieńczyce, małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 15:00
Wtorek 8:00 - 15:00
Środa 8:00 - 15:00
Czwartek 8:00 - 15:00
Piątek 8:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Telefon warsztat
126432279
Zamówienia na CO2 przyjmujemy telefonicznie pod nr
665236425
biuro@sepoz.pl
Adres korespondencyjny
Ul. Makuszyńskiego 13 31-752 Kraków
Sepoż Zakład konserwacji i naprawy sprzętu p.poż Jacek Kupiec

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Konserwacji i Naprawy Sprzętu p.poż. Sepoż zajmujemy się naprawą sprzętu przeciwpożarowego już od 2001 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, a założycielem jest Jacek Kupiec. Zapraszamy serdecznie do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Zakładzie Konserwacji i Naprawy Sprzętu Ppoż. Sepoż działamy już od dwóch dekad. Oferujemy kompleksowe przeglądy oraz konserwację sprzętu gaśniczego. Posiadamy także doświadczenie w kontrolach i przeglądach podręcznego sprzętu ppoż. Mamy doświadczenie w wymianie wielu urządzeń gaśniczych. Dzięki naszym usługom klienci mogą na bieżąco kontrolować stan techniczny podręcznego sprzętu gaśniczego, hydrantów zewnętrznych, a także wewnętrznych. Zajmujemy się także naprawianiem oraz montowaniem oświetlenia ewakuacyjnego, a także niezbędnych w razie awaryjnych sytuacji węży hydrantowych.

Oferujemy między innymi:

- przeprowadzanie czynności renowacyjnych,
- naprawczy sprzętu ppoż.,
- legalizacja gaśnic,
- montaż tablic informacyjnych,
- konserwacja gaśnic,
- przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych.

Nasza firma prowadzi także sprzedaż sprzętu gaśniczego najwyższej jakości. Oferujemy wiele niezbędnych produktów w najlepszej cenie. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie przeciwpożarowe dla każdego pomieszczenia. Oferowane przez nas produkty są objęte wszelkimi atestami i normami.

Oferujemy także hydranty i części do nich, a także wszelkiego rodzaju prądownice oraz apteczki z pełnym wyposażeniem. Oprócz usług związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym oferujemy swoim klientom gaz spożywczy - napełnianie oraz schładzanie butli CO2, a także kontrolowanie ich stanu technicznego. Gaz tego typu może być używany do gazowania piwa w restauracjach oraz pubach.

Oferujemy najwyższej jakości gaz oraz zapewniamy stałą kontrolę i wsparcie techniczne. Działamy w na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

co2,