SEPOŻ Zakład konserwacji i naprawy sprzętu P.poż Jacek Kupiec

Usługi przeciwpożarowe

Gaz ziemny
ul. Makuszyńskiego 13, 31-752 Kraków Bieńczyce, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 15:00
Wtorek 08:00 - 15:00
Środa 08:00 - 15:00
Czwartek 08:00 - 15:00
Piątek 08:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon warsztat
126432279
Zamówienia na CO2 przyjmujemy telefonicznie pod nr
665236425
biuro@sepoz.pl
Adres korespondencyjny
Ul. Makuszyńskiego 13 31-752 Kraków
SEPOŻ Zakład konserwacji i naprawy sprzętu P.poż Jacek Kupiec

Informacje

O nas
Pracujemy głównie na terenie Krakowa i małopolski na zasadzie realizacji zamówień telefonicznych. Zapewniamy produkty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach, specjalizujemy się w usługach ppoż, typu okresowe przeglądy gaśnic, tablice informacyjne itp.

Od lat dostarczamy też dwutlenek węgla.

Zapraszamy do sprawdzenia warunków współpracy z naszą firmą.

Stałym klientom zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy.
Opis działalności
Firma SEPOŻ zajmuje się naprawą sprzętu przeciwpożarowego. Firma powstała w 2001 roku. Siedziba znajduje się w Krakowie. Osobą decyzyjną jest Jacek Kupiec.
Produkty i usługi


“Sepoż” Zakład Konserwacji i Naprawy Sprzętu Ppoż. to firma oferująca kompleksowe przeglądy oraz konserwację sprzętu gaśniczego. Posiadamy także doświadczenie w kontrolach i przeglądach podręcznego sprzętu ppoż. Mamy doświadczenie w wymianie wielu urządzeń gaśniczych. Dzięki naszym usługom klienci mogą na bieżąco kontrolować stan techniczny podręcznego sprzętu gaśniczego, hydrantów zewnętrznych, a także wewnętrznych. Zajmujemy się także naprawianiem oraz montowaniem oświetlenia ewakuacyjnego, a także niezbędnych w razie awaryjnych sytuacji węży hydrantowych.

Oferujemy m.in.:
- przeprowadzanie czynności renowacyjnych
- naprawczy sprzętu ppoż.
- legalizacja gaśnic
- montaż tablic informacyjnych
- konserwacja gaśnic
- przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych.

Nasza firma prowadzi także sprzedaż sprzętu gaśniczego najwyższej jakości. Oferujemy wiele niezbędnych produktów w najlepszej cenie. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie przeciwpożarowe dla każdego pomieszczenia. Oferowane przez nas produkty są objęte wszelkimi atestami i normami.
W asortymencie znajdują się:
- węże
- gaśnice
- znaki
- armatura
- koce gaśnicze

Firma oferuje także hydranty i części do nich, a także wszelkiego rodzaju prądownice oraz apteczki z pełnym wyposażeniem. Oprócz usług związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym „Sepoż” oferuje swoim klientom gaz spożywczy - napełnianie oraz schładzanie butli CO2, a także kontrolowanie ich stanu technicznego. Gaz tego typu może być używany do gazowania piwa w restauracjach oraz pubach.

Oferujemy najwyższej jakości gaz oraz zapewniamy stałą kontrolę i wsparcie techniczne. Działamy w na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego.
Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Firma SEPOŻ dostarcza gazy spożywcze mające zastosowanie w przemyśle spożywczym do schładzania i gazowania piwa w pubach czy restauracjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

co2,