Axela PHU Jacek Sajnóg

Sprzedaż nowoczesnych urządzeń AGD

Meble kuchenne
os. Niepodległości 3, 30-611 Kraków Bieńczyce, małopolskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon:osiedle Wojskowe 13 32-086 Węgrzce
883321645
axela@transfer.pl
Punkt sprzedaży: ul. Broniewskiego 1 Kraków
662047405
Axela PHU Jacek Sajnóg

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Axela znajduje się w Krakowie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Jacek Sajnóg zajmuje się produkcją mebli na zamówienie oraz dostarczaniem sprzętów gospodarstwa domowego. Działa na rynku od 1997 roku.
Produkty i usługi
Podstawą działalności Axela jest projektowanie i produkcja mebli, w tym mebli kuchennych. Są one estetyczne, wytrzymałe i funkcjonalne. Umożliwiają pomieszczenie w kuchni wszystkich potrzebnych przyrządów, naczyń oraz przypraw. Oczywiście każda kuchnia musi być też wyposażona w specjalne urządzenia AGD i to właśnie je mogą Państwo kupić w sklepie Axela. Firma dysponuje rozwiązaniami najbardziej znanych światowych marek, które są cenione za niezawodność i atrakcyjne ceny. W ofercie firmy znajdują się sprzęty AGD do zabudowy i wolnostojące wyprodukowane przez Bosch, Whirlpool, Smeg, Candy, Samsung, Ardo, AEG, Siemens, Teka, Aariston, Beko, Gorenje, Electrolux, Amica, Mastercook, Nardi, Blanco,Villeroy Boch, Śmigielski, Deante, Berg, Foster, Marmorin, Schock, Franke, Falmec, Faber, Elica, Akpo i Liebherr.

W ofercie sklepu można wyróżnić:
-okapy kuchenne,
-lodówki,
-piekarniki
-kuchenki mikrofalowe
-ekspresy do kawy

Ponadto firma prowadzi sprzedaż zlewozmywaków, baterii, pralek i zmywarek. Dostępne są też płyty grzewcze różnych typów, np. gazowe i indukcyjne.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Axela i jej ofercie. Więcej produkowanych meblach i sprzedawanych sprzętach AGD przeczytają Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, chrzanowski, Katowice, Kielce, kielecki, miechowski, myślenicki, rzeszowski, Rzeszów, tarnowski, Tarnów, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń