Axela PHU Jacek Sajnóg

Axela-meble kuchenne i łazienkowe pod indywidualny wymiar na każdą kieszeń.

Meble na zamówienie
os. Niepodległości 3, 30-611 Kraków Bieńczyce, małopolskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon:osiedle Wojskowe 13 32-086 Węgrzce
883321645
salon@axela24.pl
Punkt sprzedaży: ul. Broniewskiego 1 Kraków
662047405
Axela PHU Jacek Sajnóg

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Axela z Krakowa działa w branży produkcji mebli kuchennych na zamówienie. Projektujemy także na wymiar meble łazienkowe. Zapewniamy pełny zakres opieki klienta, od projektu mebli, ich transportu a także montażu. Stworzone przez nas meble posiadają dwuletnią gwarancję. Wszystkich zainteresowanych wysokiej klasy meblami stworzonymi z zindywidualizowany sposób, zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Meble, które tworzymy w Axela są meblami na zamówienie. Możemy dla Ciebie wykonać nawet najbardziej wymyślne meble do Twojej kuchni a także łazienki.To, co wyróżnia Axela to indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu jesteś pod naszą stałą opieką od momentu wspólnego projektowania Twoich mebli, aż po ich transport i ostateczny montaż w Twojej kuchni.

Nasi pracownicy swoje doświadczenie zdobywają głównie poprzez współprace z klientami indywidualnymi jak i firmami. Od początku istnienia firmy, czyli od 1997 roku wykonywaliśmy najróżniejsze zlecenia zdobywając niezbędne doświadczenie i zaufanie kolejnych klientów.

Meble, które projektujemy prezentujemy naszym klientom poprzez wizualizację wykonaną w programie Cad Meble. Dzięki temu, możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja kuchnia po zamontowaniu mebli.

Meble produkowane są przez nas zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi, a także w oparciu o wszelkie normy pracy w branży produkowania mebli kuchennych, obowiązujących w Polsce. Sprawia to, że meble wykonane dla Ciebie są funkcjonalne, estetyczne, a także zgodne z panującymi wymogami.

Meble przez nas produkowane są objęte dla każdego klienta okresem dwuletniej gwarancji.

W swojej ofercie posiadamy:
- szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi
- garderoby,
- blaty kuchenne Kronopol, Lupus, Pfleiderer, Unico, Lechner, Hanex, Staron, Granit
- wyposażenie szafek kuchennych od Peka, Blum, Hettich,
- stoły z blatem szklanym Halmar
- stoły z blatem laminowanym Halmar
- zestawy stołowe
- stoły drewniane
- meble barowe
- ławy

Ponadto produkujemy stoliki tv, biurka, wieszaki, hokery i fotele gabinetowe. U nas można też zamówić gazetniki, krzesła metalowe, biurowe, drewniane oraz sprzęt AGD do zabudowy: Bosch, Whirlpool, Smeg, Candy, Samsung, Ardo, AEG, Siemens, Teka, Aariston, Beko, Gorenje, Elect

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji o produkowanych przez nas w Axela meblach znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, chrzanowski, Katowice, Kielce, kielecki, miechowski, myślenicki, rzeszowski, Rzeszów, tarnowski, Tarnów, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe