Eko-star Sp. z o.o.

Utylizacja opon z odbiorem, sprzedaż produktów powstałych z recyklingu opon

Recykling
ul. Domagały 1, 30-841 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 414 481
Adres korespondencyjny
ul. Domagały 1, 30-841 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Eko-star Sp. z o.o. zajmuje się recyklingiem świadcząc usługi zzakresu utylizacji zużytych opon wraz z odbiorem oraz sprzedaży produktów powstałych z recyklingu opon. Dodatkowym obszarem działalności firmy jest świadczenie usług transportowych.
Produkty i usługi
Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych nie tylko utylizacją zużytych opon, ale zakupem produktów i półproduktów pochodzących z recyklingu opon.


Osoby prowadzące zakłady wulkanizacyjne, warsztaty samochodowe oraz firmy transportowe zachęcamy do zainteresowania naszą szeroką ofertą olejów, chemii i kosmetyki samochodowej oraz produktów do obsługi klimatyzacji.Poniżej przedstawiamy naszą ofertę, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:- Oleje samochodowe

- Chemia i kosmetyki samochodowe

- KlimatyzacjaRecykling:

Czyściwo - Czyściwo dostarczamy w sprasowanych w paczkach po 10 kilogramów. Doskonałe właściwości absorpcyjne. Ceny nawet poniżej 30 zł netto za paczkę.

Porowaty wąż wodny - Doskonały sposób na dokładne i oszczędne nawadnianie. Pozwala osiągnąć dużą oszczędność wody - nawet do 70%. Zapewnia delikatne sączenie się wody przez ścianki węża oraz zminimalizowanie parowania. Wystarczy zakopać w gruncie według wskazówek i nie trzeba się martwić nawadnianiem swojej plantacji, szkółki drzew i krzewów, boiska, trawnika, rabat kwiatowych, skalników.

W 100% z recyklingu opon. Zapytaj o szczegóły!Produkty po recyklingu gumy:
- EPDM
- Chipsy z opon
- Drut z opon
- Granulaty
- AGP 180 – komponent do produkcji gumo-asfaltu
- CGP – zamiennik kauczuku naturalnegoBezpieczne nawierzchnie:

-płyty sbr i epdm

-maty gumowe

Oferowane przez nas płyty i maty gumowe to produkty wysokiej jakości. Doskonale nadają się na place zabaw, boiska sportowe, obiekty rekreacyjne, hale produkcyjne i hodowlane. Ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń