Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agaja"

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Jerzmanowskiego 37, 30-836 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Strona www
Telefon
692 791 770
Adres korespondencyjny
ul. Jerzmanowskiego 37, 30-836 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie

Informacje

Siedzibą Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agaja" jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agaja" poprzez telefon: 692 791 770 .
Z przedstawicielem firmy Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agaja" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 30-836 Kraków ul. Jerzmanowskiego 37,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agaja" w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.