SUEZ Południe Sp. z o.o.

Specjaliści w gospodarowaniu odpadami i utrzymaniu czystości

Utylizacja odpadów
ul. Kosiarzy 5 A, 30-731 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
SUEZ Południe Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma SUEZ Południe istnieje od 1992 roku, a jej siedziba mieści się w Krakowie. Świadczymy usługi zachowując standardy jakości, o czym może świadczyć rozszerzenie naszych certyfikatów ISO.
Produkty i usługi
Naszym głównym zadaniem jest ochrona środowiska naturalnego poprzez recykling, sortowanie, zagospodarowanie odpadów dla odzyskania surowców wtórnych i wytwarzanie paliw alternatywnych.

Nasze działania przeznaczone są nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także gmin, instytucji, przedsiębiorstw, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.

Jako SUEZ naszymi głównymi zajęciami są:
- sortowanie,
- wywożenie i utylizowanie śmieci,
- recykling odpadów nadających się do ponownego wykorzystania,
- ochrona środowisko naturalnego przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczeń powstałych wskutek rozkładu odpadów.

Ponadto oferujemy także produkcję paliw alternatywnych, powstałych w wyniku przetwarzania odpadów wysokokalorycznych pochodzących z gospodarstw domowych i przemysłu, z wyłączeniem odpadów niebezpiecznych. Poza tym paliwo takie można też wytworzyć z odpadów posiadających wysoką wartość opałową, gdzie chlor nie może przekraczać 1% zawartości. Są to między innymi tworzywa sztuczne, tekstylia, materiały kompozytowe czy papier i drewno.

Ważną częścią oferty naszej firmy jest unieszkodliwienie odpadów, które stanowią zagrożenie życia ludzkiego, a także gleby, wody czy powietrza. Wówczas poddaje się je przeróżnym procesom i przekształcaniu biologicznym, fizycznym i chemicznym. W takim wypadku trzeba je odpowiednio przechowywać. Wynikiem takiego unieszkodliwiania jest ich neutralizacja.

Proponujemy także umowy na długotrwały wywóz oraz utylizację odpadów z różnego rodzaju przedsiębiorstwami, na przykład budowlanymi, produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi, a także z takimi generującymi odpady trudne, czyli warsztaty samochodowe, tudzież placówki medyczne.

Przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie, ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku jako lider wobec innych przedsiębiorstw, świadczących podobne usługi.

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia firmy SUEZ Południe w Krakowie.
Marki i specjalizacje
Dodatkowym aspektem naszej działalności jest zakład pogrzebowy Suez zlokalizowany przy ulicy Śniadeckich 19 w Nowym Sączu

Godziny otwarcia biura:
W okresie 01.11. – 31.03.
PON 7-17,
wtorek 7-15.30
Śr 7-15.30
Czw. 7-15.30
Pt. 7-17
Sob. 7-13


W okresie 01.04.-31.10
PON 7-17,
wtorek 7-16
Śr 7-16
Czw. 7-16
Pt. 7-17
Sob. 7-13
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
I
Ixeaxx
Sprawnie realizują usługi związane z odbiorem odpadów poprodukcyjnych, polecam.
H
Hubert
Terminowy wywóz odpadów i przystępne ceny. Dobra firma i porządni pracownicy, polecam.
T
Toco_loco
Solidna firma świadcząca usługi odbioru i wywozu odpadów. To już drugi rok jak korzystam z jej usług i nigdy nie było żadnych problemów.

Słowa kluczowe