SUEZ Południe Sp. z o.o.

Pracujemy razem, aby świat uczynić czystym

Nawozy
ul. Kosiarzy 5 A, 30-731 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
SUEZ Południe Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Polsce firmy z grupy SUEZ prowadzą działalność od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się między innymi odbieraniem i zagospodarowywaniem odpadów, w tym odpadów specjalistycznych. Oferujemy odbiór i zagospodarowanie odpadów budowlanych, przemysłowych i tych pochodzenia roślinnego. Dysponujemy całą gamę kontenerów i pojemników przystosowanych do każdej ilości i każdego rodzaju odpadów.

Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zakładania, pielęgnacji oraz sprzątania terenów zielonych. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych w kraju kompostowni, w której odpady pochodzenia organicznego przerabiamy na wysokojakościowy ekologiczny nawóz.

Naszym celem jest ochrona środowiska naturalnego realizowana poprzez oparty na zasadach ekologii recykling odpadów. Specjalizujemy się w ich utylizacji, odzysku surowców wtórnych, a także dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają na zaoszczędzenie materiałów, energii oraz wody.

Ponadto utrzymujemy czystość w przestrzeniach miejskich. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony park maszynowy i zatrudniamy doświadczonych pracowników, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm działających w tej branży w całym regionie.

Do najważniejszych zadań, jakie realizujemy należy zaliczyć jednak odbiór i rekultywację odpadów. Odbiór i rekultywacja obejmuje:
- odpady przemysłowe,
- odpady przemysłowe niebezpieczne,
- odpady komunalne.

Z klientami podpisujemy umowy na długotrwały wywóz oraz utylizację odpadów. Współpracujemy między innymi z przedsiębiorstwami produkcyjnymi i budowlanymi, jednostkami usługowymi oraz handlowymi. Nawiążemy też współpracę z jednostkami generującymi odpady trudne, jak np. placówki medyczne czy warsztaty samochodowe.

zupełnienie oferty stanowi sprzedaż kompostu i humusu. Ten pierwszy jest produkowany z odpadów biodegradowalnych przy zastosowaniu zaawansowanej technologii MUT Stockerau–Austria.

Natomiast humus znajduje zastosowanie w ogrodnictwie, warzywnictwie i przy rekultywacji gruntów rolnych. Może być stosowany między innymi jako bezpośrednie podłoże trawnikowe.
Marki i specjalizacje
Dodatkowym aspektem naszej działalności jest zakład pogrzebowy Suez zlokalizowany przy ulicy Śniadeckich 19 w Nowym Sączu

Godziny otwarcia biura:
W okresie 01.11. – 31.03.
PON 7-17,
wtorek 7-15.30
Śr 7-15.30
Czw. 7-15.30
Pt. 7-17
Sob. 7-13


W okresie 01.04.-31.10
PON 7-17,
wtorek 7-16
Śr 7-16
Czw. 7-16
Pt. 7-17
Sob. 7-13
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Sita,