Protect 4 s.c.Tobiasz Nosek, Marcin Cygan

Warsztaty i szkolenia bhp

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Kurczaba 17 m13, 30-868 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Protect 4 s.c.Tobiasz Nosek, Marcin Cygan

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Protect 4 prowadzi działania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Właścicielami są Tobiasz Nosek i Marcin Cygan, którzy zachęcają do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są warsztaty i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Przedsiębiorstwo Protect 4 specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów związanych z audytami, uzgadnianiem projektów budowlanych pod kątem ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowywaniem budynków do odbioru przez Państwową Straż Pożarną. Działa w tym zakresie już od blisko pół dekady. W ofercie znajdują się między innymi:

- trenażer pożarowy,
- pierwsza pomoc,
- ochrona przeciwwybuchowa,
- zabezpieczenia przeciw terroryzmowi,
- dokumentacja Atex i Seveso.

Protect 4 oferuje instruktaże z zakresu zagrożeń atakami chemicznymi, radiologicznymi, wybuchowymi oraz biologicznymi, a także wdrożenia procedur i postępowań na wypadek tego rodzaju zagrożeń w obiektach. Uzupełnieniem oferty jest pomoc w wykonaniu całościowej i niezbędnej dokumentacji w firmie. Zespół przedsiębiorstwa składa się z wysokowykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich kursantów. Gwarantują profesjonalne podejście i fachowe doradztwo.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń