Auto-Mirek Kompleksowe Naprawy Powypadkowe

Powypadkowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Nad Serafą 8, 30-864 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Auto-Mirek Kompleksowe Naprawy Powypadkowe

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy warsztat samochodowy o nazwie Auto-Mirek. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu napraw powypadkowych samochodów osobowych oraz dostawczych. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, a właścicielem jest Mirosław Włodarczyk.
Produkty i usługi
Na zlecenie Klientów przeprowadzamy naprawy główne oraz bieżące samochodów osobowych oraz dostawczych. Zajmujemy się naprawą silników, skrzyń biegów oraz sprzęgła. Na Państwa prośbę wymienimy też olej i naprawimy rozrząd. Do naszego warsztatu zgłaszają się nie tylko osoby prywatne, ale też właściciele flot.

Dla naszych Klientów oferujemy między innymi:

- naprawy zawieszenia,
- naprawy układów hamulcowych (również elektrycznych),
- naprawy blacharsko-lakiernicze,
- naprawy rozruszników,
- naprawy układów wydechowych,
- wymiany akumulatora.

Jako eksperci w branży motoryzacyjnej jesteśmy w stanie naprawić różnego rodzaju samochody sportowe. Dysponujemy profesjonalną, bezpyłową komorą lakierniczą przystosowaną do lakierów wodnych. Co więcej, oferujemy swoim Klientom pomoc w holowaniu uszkodzonych samochodów. Przetransportujemy unieruchomiony pojazd w dowolne, wybrane przez Państwa miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej warsztatu Auto-Mirek. Zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Usługi wulkanizacyjne są tutaj świadczone naprawdę kompleksowo. Wszelkie naprawy w tym zakresie bardzo dobrze wykonywane.
A
Amadeusz
Fajnie, że warsztat nie tylko naprawia auta, ale też świadczy usługi pomocy drogowej. Świetna firma, polecam.
A
Adam
Skorzystałem z usług Auto-Mirek, kiedy potrzebowałem serwisu klimatyzacji. Zadziałali raz dwa!
K
Kasper
Nie wiedziałem już, co może być przyczyną usterki w moim aucie. W Auto-Mirek przeprowadzili dokładną diagnostykę. Teraz już wiem!
H
Hubert
Jest to najlepszy warsztat samochodowy, z którego usług korzystałem. Szybko, tanio i wygodnie.
F
Fabian
Wszystkie naprawy samochodów dostawczych przeprowadzane są w krótkim czasie. Cena jest również w porządku. Moja firma transportowa potrzebuje takiego mechanika jak Pan Mirosław.
B
Błażej
Świetny warsztat samochodowy. Mechanik ma ogromną wiedzę o samochodach sportowych. Regularnie jeżdżę po różnych torach i często zdarza się coś zepsuć. Auto-Mirek mi wtedy pomaga.