Dagmesko

Natura na Twoim stole. Z dostawą już na drugi dzień!

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Półłanki 33a, 30-740 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
889 659 250
122854824
606228648
Adres korespondencyjny
ul. Półłanki 33a, 30-740 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie

Informacje

O nas
Naszą firmę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego z naszych odbiorców, możliwość negocjacji cen i realizacja zamówień nietypowych. Firma jest działalnością rodzinną, nasze koszty nie są wysokie przez co nie musimy sztucznie podnosić ceny i przerzucać kosztów działalności na naszych klientów.

Lata działalności pozwoliły nam nawiązać współpracę z wieloma producentami owoców i warzyw, niektórzy producenci wszystkie swoje plony przeznaczają tylko dla naszej firmy, co daje nam gwarancję wysokiej jakości od momentu zbiorów, aż do dostawy do klienta. Nie boimy się powiedzieć, że nasze ziemniaki są jednymi z najlepszych oferowanych na naszym rynku.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o artykuły spożywcze niezbędne w każdej gastronomii, sklepie czy cateringu.Mamy także w naszym asortymencie produkty przeznaczone specjalnie dla barów i restauracji orientalnych. Produkty przez nas oferowane są dostarczane do klienta naszymi samochodami z zabudową izotermiczną, co gwarantuje świeżość produktów, od załadunku w magazynie do rozładunku u klienta docelowego.

Naszymi klientami są i mogą być stołówki, restauracje, szkoły, przedszkola, sklepy oraz firmy cateringowe, obsługujemy także imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i o kontakt w razie pytań lub wątpliwości. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, fachową rzetelną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Realizujemy także dostawy towarów, które w tej ofercie się nie znalazły.
Opis działalności
Firma zaistniała na rynku w roku 1996, zaczynając od dystrybucji owoców i warzyw z dostawą bezpośrednio do klienta. W tamtych latach działało zaledwie kilka podobnych do naszej firm. Lata doświadczeń zdobyte przez ponad 15 lat działalności pozwalają nam spełniać oczekiwania klientów na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Realizujemy również zamówienia na artykuły nie zawarte w naszej ofercie. Soki, napoje gazowane, warzywa konserwowe, nabiał i wiele innych. Gwarantujemy wysoką jakość towarów oraz terminowość dostaw.

Oferta:
- gastronomia,
- owoce,
- warzywa,
- sałaty,
- kiełki warzywne,
- zioła cięte,
- zioła doniczkowe,
- żury i kiszonki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wieliczka, Myślenice, Olkusz, Sucha Besk., Kraków, Bochnia, Wadowice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

olej,