Selfruit Sp. z o.o.

Najwyższa jakość egzotycznych owoców

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Półłanki 33a, 30-740 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Selfruit Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Selfruit zajmujemy się importem warzyw i owoców egzotycznych już od wielu lat. Nasze produkty sprowadzane są z całego świata i zadowolą każdego Klienta. Działamy z Krakowa. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Selfruit działamy na rynku już od wielu lat. Głównym profilem naszej działalności jest wyspecjalizowanych transport oraz magazynowanie, które gwarantuje owocom oraz warzywom terminowe dostawy wysokiej jakości produktów. Nasze produkty sprowadzane są z Włoch, Hiszpanii, Turcji, Holandii, Serbii, Macedonii, Republiki Południowej Afryki.

W naszej ofercie znają Państwo między innymi takie artykuły jak:

- brokuł,
- chluba,
- fasolka szparagowa,
- marchew,
- pomidor,
- szpinak,
- truskawka,
- jeżyny,
- jabłka,
- czereśnie.

Na zamówienie klientów jesteśmy w stanie sprowadzić owoce z różnych miejsc na świecie. Sprowadzamy egzotyczne owoce takie jak ananasy, avocado, dragon fruit, granaty, granadille, guawy, karambole, kokosy, mango, maracuje, melony, papaye czy szarony.

Staranny dobór dostawców i bliska z nimi współpraca pozwalają nam na zapewnienie sprawnej oraz terminowej realizacji zamówień. Zapewniamy konkurencyjne ceny i bardzo korzystne warunki współpracy. Naszym celem jest pełna satysfakcja klientów.

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty można uzyskać poprzez bezpośredni kontakt z nami lub odwiedzenie naszej hurtowni. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z ofertą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń