Technix Adam Czapla

Wysokiej jakości panele ogrodzeniowe

Bramy i ogrodzenia
ul. Półłanki 59a, 30-858 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Technix Adam Czapla

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Adam Czapla i jestem właścicielem firmy Technix. Zajmuję się przede wszystkim tworzeniem ciekawych projektów ogrodzeń oraz ich późniejszym montażem. Moja siedziba zlokalizowana jest na terenie Krakowa.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności prowadzonej przeze mnie firmy jest świadczenie kompleksowych usług w dziedzinie bram czy ogrodzeń. Działam w branży od 2015 roku, dzięki czemu zdobyłem cenne doświadczenie oraz wiedzę branżową, jak również poznałem oczekiwania czy potrzeby swoich Klientów.

Zatrudniam w firmie profesjonalnych pracowników, którzy w pełni angażują się w każde powierzone im zlecenie. Jest to fachowa ekipa montażowa dokładnie wykonująca montaż czy założenie ogrodzenia. Korzystam wyłącznie z nowoczesnych narzędzi, co znacząco podnosi moją efektywność i skraca czas realizacji.

W ofercie firmy Technix znajdziecie Państwo:
- gabiony,
- domofony,
- szlabany,
- panele ogrodzeniowe,
- siatki,
- słupki.

Oferuję ponadto ogrodzenia panelowe czy ogrodzenia z bloczków betonowych oraz siatki. Mogę także wykonać wszelkiego rodzaju bramy czy furtki, jak również zapewnić pełną automatykę bramową i elementy kontroli dostępu. Dzięki temu korzystanie z oferowanych przeze mnie produktów stanie się znacznie łatwiejsze.

Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu z firmą Technix z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, bocheński, brzeski, chrzanowski, krakowski, Kraków, miechowski, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Karol
Sprzedawane przez nich ogrodzenia są estetyczne i zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo. Zdecydowanie polecam.
W
Wiktor
Zakupiłem tam ogrodzenie panelowe na teren swojej posesji i zdecydowanie nie mogę narzekać. Okazale się prezentuje i odpowiednio pełni swoją funkcję.
H
Hubert
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem. Od razu wiadomo, że znają się na rzeczy i sprawnie realizują zlecenia montażu ogrodzeń.
K
Katarzyna
Posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości ogrodzenia. Zdecydowanie warto skorzystać, gdyż zapewniają one estetyczny wygląd i pełne bezpieczeństwo.