Geoprofil. Usługi geologiczne i inżynierskie. Różański P.

Badania geologiczne, geotechniczne i wiercenia

Geolodzy i geofizycy
ul. Braterska 6, 30-802 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
691 669 824
691669824
691577824
Geoprofil. Usługi geologiczne i inżynierskie. Różański P.

Informacje

Opis działalności
W Geoprofil działamy na polskim rynku już od 2006 roku, zajmując się nieprzerwanie świadczeniem usług geologicznych oraz inżynierskich. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, a założycielem jest Paweł Różański. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Produkty i usługi
W Geoprofil prowadzimy prężną działalność na polskim rynku już od niemal półtorej dekady. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług geologicznych i geotechnicznych. Dzięki ciągłemu poszerzaniu naszych umiejętności i szlifowaniu tych już posiadanych jesteśmy w stanie zaoferować klientom bardzo szeroki zakres usług. O ich jakość, dokładność i zgodność z ustalonym harmonogramem dba systematycznie aktualizowany sprzęt i urządzenia. W pracy używamy tylko i wyłącznie urządzeń pochodzących od znanych, pewnych producentów.

Nasza oferta obejmuje usługi z takich zakresów jak między innymi:

- opracowanie projektów robót geologicznych, dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz geotechnicznych dla obiektów budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz obiektów liniowych (dróg, kolei, sieci kanalizacyjnych, wodociągowych gazowych oraz energetycznych),
- wykonanie opinii geotechnicznych, dokumentacji badań podłoża gruntowego projektów geotechnicznych wraz z oceną warunków geotechnicznychdla posadowienia obiektów budowlanych,
- rozpoznanie warunków wodno-gruntowych,
- wykonanie kontroli stanu gruntów poprzez badania płytą VSS i dynamiczną,
- wykonanie wierceń i odwiertów do głębokości 40 m p.p.t,
- odbiór wykopów wraz z wpisami do dziennika budowy,
- sondowania,
- doradztwo geologiczne, geotechniczne przy pracach inżynierskich, między innymi w zakresie wzmocnienia podłoża gruntowego, fundamentowania, posadowienia pośrednie.

Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że wykonują je ludzie z pasją dla geologii, dla których wykonywanie tych zadań nie jest po prostu rutyną.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również wszelkiego rodzaju klienci biznesowi i instytucje.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółów na temat oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe