Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Bieżące naprawy samochodów osobowych. Całodobowa pomoc drogowa.

Pomoc drogowa
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków Bronowice, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 423 423
126260126
serwis@autocentrumwidok.pl
503577575
503114259
501243435
Adres korespondencyjny
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków Bronowice, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma "Auto Centrum Widok" działa na rynku od 2003 i od tej pory świadczy profesjonalne, solidne i kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania uszkodzonych samochodów osobowych oraz transportu tirów i maszyn. Posiadamy nowoczesne i specjalistyczne pojazdy dzięki czemu jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poszerzyliśmy działalność i prowadzimy również serwis samochodowy dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi w branży motoryzacyjnej po konkurencyjnych cenach.
Produkty i usługi
Auto Centrum Widok Kraków to firma, która działa na rynku już ponad 15 lat. Serwisowanie samochodów to sprawa niezwykle ważna dla naszych klientów, dlatego staramy się realizować każde zlecenie w możliwie najkrótszym czasie. Warsztat samochodowy Widok prowadzi profesjonalne usługi, których zakres obejmuje między innymi naprawę skrzyń biegów, zawieszenia, diagnostykę i wymianę oleju.

Zapewniamy gruntowny przegląd auta, specjalizujemy się także w dziedzinie elektromechaniki oraz elektroniki samochodowej. Nasze usługi obejmują również serwisowanie samochodów amerykańskich. Posiadamy części do najpopularniejszych marek (Lincoln, Cadillac, Chevrolet), a także aut zabytkowych.

Zajmujemy się także wulkanizacją oraz diagnostyką komputerową. Wymienimy opony na zimowe lub letnie. Nasi mechanicy i wulkanizatorzy poradzą sobie z każdą usterką. Pomożemy również podczas holowania samochodów osobowych, transportu tirów i maszyn, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na terenie Polski oraz wybranych krajów europejskich. Serwis samochodowy świadczy kompleksowe usługi w konkurencyjnych cenach. Dysponujemy częściami oryginalnymi, które gwarantują trwałość i jakość wykonanych napraw oraz równie dobrymi zamiennikami.

Służymy także pomocą klientom, którzy chcą zmienić samochód. Wykorzystując dostępne narzędzia, sprawdzimy przed zakupem auta, czy wszystko działa poprawnie i zweryfikujemy, czy pojazd nie ma ukrytych wad. Ponadto współpracujemy ze specjalistami, oferującymi doradztwo w zakresie wyboru najlepszych ubezpieczeń. Jeśli chcesz zadbać o zabezpieczenie swojego pojazdu, ale nie jesteś pewien, które rozwiązanie będzie najlepsze, umów się na konsultację z naszym ekspertem.

Zapraszamy do odwiedzenia warsztatu, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Balickiej 100 lub kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów związanych z realizacją zlecenia.
Marki i specjalizacje
Obsługujemy wszystkie marki samochodów m.in.: Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Ford, BMW, Mercedes, Kia, Honda, Toyota.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, Kraków, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki, Chorzów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe