Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Bieżące naprawy samochodów osobowych. Całodobowa pomoc drogowa.

Pomoc drogowa
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków Bronowice, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 423 423
126260126

503577575
503114259
501243435
Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Informacje

Opis działalności
Firma "Auto Centrum Widok" działa na rynku od 2003 i od tej pory świadczy profesjonalne, solidne i kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania uszkodzonych samochodów osobowych oraz transportu tirów i maszyn. Posiadamy nowoczesne i specjalistyczne pojazdy dzięki czemu jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poszerzyliśmy działalność i prowadzimy również serwis samochodowy dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi w branży motoryzacyjnej po konkurencyjnych cenach.
Produkty i usługi
Auto Centrum Widok Kraków to firma, która działa na rynku już ponad 15 lat. Serwisowanie samochodów to sprawa niezwykle ważna dla naszych klientów, dlatego staramy się realizować każde zlecenie w możliwie najkrótszym czasie. Warsztat samochodowy Widok prowadzi profesjonalne usługi, których zakres obejmuje między innymi naprawę skrzyń biegów, zawieszenia, diagnostykę i wymianę oleju.

Zapewniamy gruntowny przegląd auta, specjalizujemy się także w dziedzinie elektromechaniki oraz elektroniki samochodowej. Nasze usługi obejmują również serwisowanie samochodów amerykańskich. Posiadamy części do najpopularniejszych marek (Lincoln, Cadillac, Chevrolet), a także aut zabytkowych.

Zajmujemy się także wulkanizacją oraz diagnostyką komputerową. Wymienimy opony na zimowe lub letnie. Nasi mechanicy i wulkanizatorzy poradzą sobie z każdą usterką. Pomożemy również podczas holowania samochodów osobowych, transportu tirów i maszyn, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na terenie Polski oraz wybranych krajów europejskich. Serwis samochodowy świadczy kompleksowe usługi w konkurencyjnych cenach. Dysponujemy częściami oryginalnymi, które gwarantują trwałość i jakość wykonanych napraw oraz równie dobrymi zamiennikami.

Służymy także pomocą klientom, którzy chcą zmienić samochód. Wykorzystując dostępne narzędzia, sprawdzimy przed zakupem auta, czy wszystko działa poprawnie i zweryfikujemy, czy pojazd nie ma ukrytych wad. Ponadto współpracujemy ze specjalistami, oferującymi doradztwo w zakresie wyboru najlepszych ubezpieczeń. Jeśli chcesz zadbać o zabezpieczenie swojego pojazdu, ale nie jesteś pewien, które rozwiązanie będzie najlepsze, umów się na konsultację z naszym ekspertem.

Zapraszamy do odwiedzenia warsztatu, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Balickiej 100 lub kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów związanych z realizacją zlecenia.
Marki i specjalizacje
Obsługujemy wszystkie marki samochodów m.in.: Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Ford, BMW, Mercedes, Kia, Honda, Toyota.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
oświęcimski, wielicki, olkuski, myślenicki, Chorzów, miechowski, proszowicki, bocheński, krakowski, wadowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe