Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Profesjonalna pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków Bronowice, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Informacje

Opis działalności
Auto Centrum Widok, którego właścicielem jest Piotr Młodzianowski, funkcjonuje w branży od 2003 roku. Siedziba działalności mieści się w Krakowie. Firma zajmuje się pomocą drogową.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest pomoc drogowa. Auto Centrum Widok od wielu lat specjalizuje się w holowaniu samochodów, tirów, maszyn budowlanych i motocykli. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy transport uszkodzonego pojazdu, a w przypadku drobnych usterek, udzielanie pomocy na miejscu. Transportowi podlegają również kampery, przyczepy kempingowe oraz pojazdy zablokowane, czyli takie, w których wystąpiła blokada kierownicy lub koła, bądź niemożliwe jest dostanie się do wnętrza kabiny samochodu. Pomoc drogowa to nie jedyny konik firmy. W ofercie znajdują się również między innymi:

- naprawa aut amerykańskich,
- elektromechanika,
- wulkanizacja,
- serwis klimatyzacji samochodowej,
- wynajem busów.

Do pracy wykorzystywany jest najlepszej jakości sprzęt, który pochodzi od sprawdzonych i zaufanych producentów. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby usługi były zrealizowane rzetelnie i terminowo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontaktu telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, krakowski, Kraków

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Migluk
Korzystałem z ich usług wielokrotnie. Prawdziwi specjaliści w dziedzinie mechaniki samochodowej!
D
Darek
Usługi holowania na bardzo dobrym poziomie. Reagują szybko, rzetelnie realizują zlecenia. Polecam!