Agnieszka Barabaś Wspólnik Spółki Cywilnej Lecznica Weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Balicka 12b, 30-149 Kraków Bronowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
NIP
9691260925
Telefon

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Lecznice weterynaryjne. Agnieszka Barabaś Wspólnik Spółki Cywilnej Lecznica Weterynaryjna ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (12) 63...
Jeśli chcesz nawiązać z Agnieszka Barabaś Wspólnik Spółki Cywilnej Lecznica Weterynaryjna kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 30-149 Kraków ul. Balicka 12b.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Agnieszka Barabaś Wspólnik Spółki Cywilnej Lecznica Weterynaryjna.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.