"Dom Korkowy" Sp. z o.o.

Korek naturalny. Podłogi i ściany korkowe.Podłogi winylowe.Podłogi drewniane.

ul. Balicka 255, 30-198 Kraków Bronowice, małopolskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

O nas
• komfort cieplny – koniec z uczuciem chłodu, gdy stajesz bosą stopą na posadzkę; dzięki swojej komórkowej budowie korek jest doskonałym izolatorem termicznym, dotykając go, doznasz przyjemnego uczucia rozgrzewającego ciepła;

• komfort akustyczny – korek posiada wysoce rozwiniętą zdolność pochłaniania dźwięków, a podłoga z korka sprawi, że otoczy się atmosfera spokoju i relaksu; zapomnij o stukocie twardych paneli, nie myśl już o hałaśliwych sąsiadach z dolnych kondygnacji;

• komfort chodzenia – wierzchnia warstwa podłogi korkowej jest elastyczna, wydajnie amortyzuje nacisk w trakcie stawiania kroków; chodzenie po niej to przyjemność, a nie męczarnia dla Twoich mięśni i stawów;

• komfort łatwego utrzymania w czystości – tak niewiele potrzeba, aby utrzymać podłogę z korka w dobrym stanie, wystarczy pamiętać o jej okresowym odkurzeniu i przetarciu wilgotnym mopem, aby cieszyć się doskonałą podłogą przez wiele lat.

- Podłogi winylowe

Podłogi winylowe to nowoczesne rozwiązanie pokrycia posadzki i najbardziej dynamicznie rozwijający się segment rynku podłogowego w skali światowej. To przede wszystkim propozycja dla dotychczasowych zwolenników paneli laminowanych, zainteresowanych dobrą relacją ceny do jakości, dużą odpornością na intensywne użytkowanie, brakiem niezbędnej dbałości wymaganej w przypadku naturalnych materiałów podłogowych. Podłogi winylowe mogą sprostać wszystkim tym oczekiwaniom, a ponadto mogą zaoferować coś, czego zwykłe laminaty nie:

• doskonałe odwzorowanie nie tylko rysunku, ale i struktury drewna czy kamienia;

• większy komfort użytkowania dzięki elastycznej warstwie wierzchniej.

Opis działalności
Podłogi korkowe. Jeżeli szukasz najlepszego rozwiązania na pokrycie podłogowe w swoim domu, podłoga korkowa chętnie stanie do rywalizacji o Twoje względy. Pomyśl tylko o tym, jak wiele może Ci zaoferować - zapewniamy: komfort cieplny, komfort akustyczny, komfort chodzenia, komfort łatwego utrzymania w czystości.
Produkty i usługi
* Korek podłogowy
* Panele korkowe
* Parkiet korkowy
* Wykładziny korkowe
* Lite podłogi drewniane
* Drewno egzotyczne
* Deski podłogowe
* Korek ścienny
* Boazerie korkowe
* Maty korkowe
* Rolki korkowe
* Podkład korkowy
* Korek techniczny
* Listwy wykończeniowe
* Kleje do korka
* Gumo-korek
* Aglomerado negro
* Izolacje z korka
* Podłogi winylowe
* Podłogi korkowe

- Podłogi drewniane

Wicanders Parquet – propozycja, dla tych którzy nie mogą wyobrazić sobie wnętrza bez naturalnej drewnianej podłogi.

Na rynku oferta parkietów jest szeroka, ale u nas znajdziesz wzory, których nie mają inni producenci, jest to więc propozycja dla wybrednych, dekoratorów o wyrobionym smaku, zainteresowanych wzornictwem zgodnym z najnowszymi trendami.

Proponujemy:

• specjalnie wyselekcjonowane deski dębowe o rustykalnym wyglądzie, poddane ręcznej obróbce dlauzyskania efektu zużycia w skutek wieloletniego użytkowania

• deski w dużych formatach o ponad standardowej szerokości i długości

• dęby bejcowane z użyciem farb o modnej kolorystyce.

- Korek ścienny

Ściany korkowe tworzą doskonały klimat w każdym wnętrzu. Są nie tylko ciekawą dekoracją pomieszczeń, ale izolują też akustycznie i termicznie. Ponadto korek chroni powierzchnię ścian przed zabrudzeniem w miejscach intensywnego ruchu, jak przedsionki i korytarze.

Korek na ścianę oferowany jest w formie płytek klejonych bezpośrednio do powierzchni.

Paleta wzorów jest bardzo szeroka; można wybierać między płytkami w kolorze naturalnie brązowym i barwionymi. Wicanders to największa oferta ścian korkowych w Polsce.

- Korek techniczny

Mianem korka technicznego określamy korek w różnej formie i różnym etapie przetworzenia, wykorzystywany przy produkcji i kompletacji rozmaitych produktów. Ilość zastosowań korka jest naprawdę przeogromna, a ciekawe informacje o tym publikujemy regularnie na facebook.com – Yes of cork. Strona fanów korka.
Marki i specjalizacje
* Wicanders
* Ipowood

SPRZEDAŻ HURTOWA

Podłogi i boazerie korkowe, lite podłogi dębowe i egzotyczne, korek techniczny.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń