Progress & Work Anna Bielech w Panoramie Firm

Progress & Work Anna Bielech

Chcemy zadbać o Twoje potrzeby i dać Ci najefektywniejsze umiejętności

ul. Wróblowicka 27
30-698 Kraków, woj. małopolskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 19:00
 2. wtorek:
  08:00 - 19:00
 3. środa:
  08:00 - 19:00
 4. czwartek:
  08:00 - 19:00
 5. piątek:
  08:00 - 19:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Agencja Pracy „Progress & Work” – to firma, która świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy,

Marki i specjalizacje

3 proste kroki do osiągnięcia sukcesu:

- Odwiedź naszą stronę Progress & Work
- Napisz do nas wiadomość

W wiadomości umieść informacje jakiej pracy poszukujesz, jakie masz doświadczenie, czego oczekujesz i czego wolisz unikać. To Proste!

- 3 Krok tak naprawdę należy do nas,umieszczany Cię w naszej specjalnie przygotowanej bazie pracowniczej, gdzie w jak najszybszym czasie znajdziemy Ci odpowiednią pracę, taką z której będziesz zadowolony i będzie spełniała Twoje najskrytsze oczekiwania

Produkty i usługi

W PROGRESS & WORK stworzyliśmy własny model działań, który ma służyć Tobie. Naszym najważniejszym interesem jest dbanie o Twoje potrzeby, wykorzystywanie Twojego potencjału, by przyszła praca była dla Ciebie miejscem gdzie możesz się spełniać i realizować. Cały proces rozpoczynamy na samym początku naszej współpracy. Chcemy Cię poznać najlepiej jak to możliwe, żeby zaproponowane przez nas rozwiązanie było dla Ciebie najlepsze.

Analizujemy Twoje potrzeby i dobieramy najodpowiedniejszy,dla Twojego profilu, program szkolenia. W trakcie, kiedy zdobywasz nowe umiejętności pod okiem naszych trenerów, my szukamy dla Ciebie najlepszej oferty zatrudnienia na rynku, wykorzystując do tego naszą bazę pracodawców. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu, a rozmowa kwalifikacyjna powinna być jedynie formalnością. To my umawiamy Cię na spotkanie z Twoim pracodawcą, reszta zależy już tylko od Ciebie.

PROGRES & WORK to nie tylko szkolenia i wsparcie w budowaniu Twojej ścieżki kariery. Wychodząc naprzeciw potrzebom i trendom w budowaniu relacji, stworzyliśmy unikatową platformę networkingową, dającą możliwości zebrania w jednym miejscu osób poszukujących pracy, przedsiębiorców, managerów i potencjalnych pracodawców. Platforma PROGRESS & CONECT to cykliczne spotkania edukacyjne, na których nie tylko wzbogacasz się o cenną wiedzę ekspertów, ale przede wszystkim w przyjemnej atmosferze poznasz swojego przyszłego pracodawcę i zrobisz na nim pierwsze wrażenie. Wiemy doskonale, że rynek pracy coraz bardziej skłania się w kierunku rekomendacji w procesie rekrutacji.

To najważniejszy trend, dlatego warto już teraz zainwestować swój czas w networking. Szukać pracy poprzez sieć prywatnych kontaktów będziemy coraz częściej. Z badania Praca.pl „Rola rekomendacji w poszukiwaniu pracy” wynika, że aż 92,3% osób, gotowych jest zarekomendować znajomych do pracy. A pracodawcy stają się coraz bardziej otwarci na takie możliwości pozyskiwania pracowników.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Chorzów, Wieliczka, Miechów, Proszowice, Rybnik, Myszków, Będzin, Częstochowa, Olkusz, Bytom
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wróblowicka 27
30-698 Kraków, woj. małopolskie