Nicostal Damian Piskorz

Miedź i aluminium skupujemy bardzo chętnie!

Metale nieżelazne i kolorowe
ul. Lindego 21, 30-148 Kraków Bronowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nicostal Damian Piskorz

Informacje

Opis działalności
Od 2010 roku działamy na rynku jako firma Nicostal. Znaleźć nas można w Krakowie. Właściciel to Damian Piskorz. Pracujemy w branży surowców wtórnych.
Produkty i usługi
Do naszych zadań wchodzi skup złomu. Przyjmujemy przede wszystkim surowce wtórne, gdyż trudnimy się recyklingiem. To bardzo dobry sposób na ponowne wykorzystanie odpadków, a co za tym idzie ochronę środowiska.

Prowadzimy usługi skierowane główne do firm i zakładów związanych z surowcami wtórymi. Mimo to współpracujemy także z innymi przedsiębiorcami oraz z Klientami indywidualnymi. Każdy może liczyć na dokładną wycenę złomu i odpadków.

Przede wszystkim skupujemy metale kolorowe:

- miedź,
- aluminium (puszki aluminiowe),
- cyna,
- złoto,
- ołów,
- srebro,
- brąz.

Oddać do skupu można też złom stalowy. Skupujemy również kable. Są to kable aluminiowe, ołowiane i miedziane. Specjalnie z myślą o Państwu prowadzimy własny transport złomu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć duże ładunki. Dysponujemy także wagą samochodową do 10 ton. W rozładunku i załadunku złomu pomagają nam specjalistyczne maszyny.

Uzupełnieniem oferty jest skup makulatury oraz żeliwa. Prowadzimy skup pieców, rur, maszyn, grzejników oraz akumulatorów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Nicostal
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń