An-Ka

Transport samochodowy z chłodnią

Transport samochodowy
ul. Na Błonie 11/103, 30-147 Kraków Bronowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
An-Ka
ul. Na Błonie 11/103, 30-147 Kraków Bronowice, małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
501858506
An-Ka

Informacje

Opis działalności firmy An-Ka w Kraków
Nasza firma od 2000 roku świadczy profesjonalne usługi transportowe i logistyczne. W An-Ka działamy na terenie Krakowa. Właścicielką jest Anna Bubella.
Produkty i usługi
Mamy duże doświadczenie w pracy. Nasze usługi transportowe opierają się na wieloletnim doświadczeniu i współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi.

Trudnimy się przewożeniem wielu rodzajów ładunków w zakresie transportu do 3.5 ton. Cały czas stawiamy na rozwój i dążenie do doskonałości. Stawiamy na nowoczesną i sprawną flotę. Dzięki temu możemy obsługiwać branżę spożywczą, kosmetyczną, chemiczną i medyczną (szpitale specjalistyczne, firmy farmaceutyczne i oddziały trasplantologii). Dodatkowo pracujemy dla branży przemysłowej (transport części maszyn), AGD oraz dla branży gastronomicznej.

Zlecić nam można także przetransportowanie przedmiotów delikatnych. Przewozimy szyby, elementy ceramiczne itp. Zaopatrzeni jesteśmy też w samochody typu chłodnia mroźna z agregatem. Nasze samochody dostawcze mają do 3,5 DMC ładowności. Posiadamy pojazdy od 0,5 do 2,5 tony typu bus oraz o zabudowie kontenerowej.

Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni całą dobę. Przyjmujemy zlecenia na przesyłki ekspresowe. Możemy to zapewniać dzięki takim pojazdom jak:

- CITROEN JUMPER,
- FIAT DUCATO,
- PEUGEOT BOXER,
- IVECO DAILY,
- RENAULT KANGOO,
- CITROEN BERLINGO.

Wśród nich są te z zabudową typu bus, kontener, pick-up chłodnia mroźna oraz autolaweta.

Uzupełnieniem oferty jest wynajem Fiata Ducato. Wyposażony jest w ABS, tempomat, klimatyzację i elektryczne szyby oraz lusterka. Posiada również zbiornik paliwa 120 l, 6-biegową skrzynię biegów czy też CB Radio.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - An-Ka
Zasięg działania
Firma An-Ka z Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń