3kr Biuro Projektowe I Nadzory Budowlane Katarzyna Rejdych

Projekty i nadzór budowlany

Biura projektowe
ul. Na Błonie 11A/130, 30-129 Kraków Bronowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
503 357 633
3kr Biuro Projektowe I Nadzory Budowlane Katarzyna Rejdych

Informacje

Opis działalności
Firmę 3kr założyliśmy w 2017 roku. prowadzimy biuro projektowe i zajmujemy się nadzorem budowlanym. Znajdujemy się w Krakowie. Dla naszych klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Założycielką firmy jest Katarzyna Rejdych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem konstrukcji budynków i obiektów inżynierskich. Dzięki współpracy z wieloma architektami, instalatorami i drogowcami wykonujemy także kompleksowe projekty budynków oraz adaptacje projektów typowych, uzyskując w imieniu klienta pozwolenie na budowę. Mimo tego, że działamy od 2017 roku, to nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. To właśnie ono, wraz z umiejętnościami i wiedzą pozwala nam na realizowaniu zleceń na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak między innymi:

adaptacje projektów typowych,
projektowanie,
nadzór budowlany.
Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym wszystkie nasze prace przeprowadzamy sprawnie i bezproblemowo. Nasi klienci bardzo sobie cenią naszą pracę ze względu na jej jakość i terminowość. Wiemy jak ważny dla naszych zleceniodawców jest czas, dlatego też robimy wszystko, aby zaoszczędzić go jak najwięcej.

Mamy na koncie kilka realizacji, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań klienta. Na początku długo rozmawiamy, aby dowiedzieć się na czym zależy zleceniodawcy - tylko wtedy jesteśmy w stanie dostosować naszą pracę w stu procentach tak, aby efekt był dla klienta zadowalający.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą 3kr.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oświęcimski, wielicki, olkuski, myślenicki, krakowski, miechowski, proszowicki, krakowski, wadowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń