Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Sprawnie i szybko naprawimy Twoje auto

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Na Błonie 23/1, 30-147 Kraków Bronowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski
ul. Na Błonie 23/1, 30-147 Kraków Bronowice, małopolskie
Telefon
Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Informacje

Opis działalności firmy Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski w Kraków
Piotr Młodzianowski jest właścicielem firmy Auto Centrum Widok, której siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Warsztat samochodowy działa w branży od 2003 roku. Zapewnia profesjonalny serwis pojazdów.
Produkty i usługi
Nasz warsztat samochodowy prowadzimy od wielu lat. Cały czas prężnie się rozwijamy, umacniając swoją pozycję w branży motoryzacyjnej. Cieszymy się głębokim uznaniem w oczach klientów, którzy wypowiadają się o nas w samych superlatywach.

W ramach oferty proponujemy Państwu szeroki zakres usług z dziedziny elektromechaniki i elektroniki samochodowej. Zajmujemy się naprawą skrzyni biegów i zawieszenia oraz wymianą oleju. Oprócz tego przeprowadzamy diagnostykę komputerową, pozwalającą nam na dokonanie oceny stanu pojazdu, bez konieczności demontażu jego poszczególnych części. Nasi mechanicy bardzo chętnie podejmą się naprawy samochodów amerykańskich takich jak Chevrolet, Cadillac i Lincoln.

Jeśli myślą Państwo o zakupie nowego samochodu, zachęcamy do odwiedzenia naszego warsztatu, w celu przeprowadzenia jego przeglądu. Upewnimy się, że wszystko działa poprawnie i zweryfikujemy, czy pojazd nie ma ukrytych wad.

Auto Centrum Widok świadczy również usługi holowania pojazdów. Udzielamy pomocy drogowej 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się transportowaniem uszkodzonych samochodów, tirów i maszyn budowlanych.

Współpracujemy też ze specjalistami od ubezpieczeń, którzy przygotują dla Państwa ofertę zabezpieczenia pojazdu. Bardzo chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski z Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń