Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Profesjonalna pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. Na Błonie 23/1, 30-147 Kraków Bronowice, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski
ul. Na Błonie 23/1, 30-147 Kraków Bronowice, małopolskie
Telefon
Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski

Informacje

Opis działalności firmy Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski w Kraków
Firma Auto Centrum Widok, której właścicielem jest Piotr Młodzianowski, rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej i holowania uszkodzonych pojazdów. Nasza siedziba mieści się w Krakowie.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest pomoc drogowa. Udzielamy profesjonalnej pomocy w zakresie holowania pojazdów uszkodzonych oraz transportu tirów i maszyn. Do dyspozycji naszych klientów jesteśmy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodni, dlatego mogą Państwo na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy.

Oprócz tego możemy zaproponować kompleksowy serwis samochodowy. W ramach oferty wykonujemy między innymi diagnostykę komputerową, naprawiamy skrzynie biegów i zawieszenia, a także wymieniamy olej. Dodatkowo przeprowadzany gruntowny przegląd auta. Specjalizujemy się też w dziedzinie elektromechaniki i elektroniki samochodowej.

Zajmujemy się również serwisowaniem samochodów amerykańskich i aut zabytkowych. Posiadamy części do najpopularniejszych marek takich jak Lincoln, Cadillac i Chevrolet.

Służymy też pomocą klientom, którzy chcą zmienić samochód. W naszym warsztacie sprawdzimy auto przed zakupem. Upewnimy się, czy wszystko działa poprawnie i zweryfikujemy, czy pojazd nie ma ukrytych wad.

Auto Centrum Widok współpracuje ze specjalistami, oferującymi doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Jeśli chcą Państwo zadbać o zabezpieczenie swojego pojazdu, ale nie jesteście pewni, które rozwiązanie będzie najlepsze, zachęcamy do umówienia się na konsultację z naszym ekspertem.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Auto Centrum Widok Piotr Młodzianowski z Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Arkadiusz
Zawsze można na nich liczyć w kwestii pomocy drogowej! Zjawiają się natychmiastowo i zabierają uszkodzone auto. Polecam!