Professional Hypnosis Training Institute Sp. z o.o.

Kursy hipnozy dla wszystkich

Kursy i szkolenia
al. Pokoju 84/1, 31-564 Kraków Czyżyny, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
577 910 391
Adres korespondencyjny
al. Pokoju 84/1, 31-564 Kraków Czyżyny, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Uczelnia Professional Hypnosis Training Institute zlokalizowana jest w Krakowie. Od 2019 roku funkcjonujemy na polskim rynku naukowym.
Produkty i usługi
Zdajemy sobie sprawę, że w naszej kulturze hipnoza nie jest dość popularna. Często traktujemy ją w prześmiewczy sposób, lekceważymy nie zdając sobie sprawy z jej mocy. Najpierw dobrze zacząć od pogłębienia wiedzy o samej hipnozie. Poznać techniki jej działania. Wiemy, że niektórzy z Państwa zastanawiają się w ogóle czy można nauczyć się hipnozy.

To idealny moment, by się o tym przekonać. Nasza uczelnia zajmujemy się prowadzeniem kursów z zakresu hipnozy. To na nich dowiedzą się Państwo wszystkiego, co Was interesuje. Zapewniamy, że wszystkie kursy pilotowane są przez uznanych specjalistów.

Współpracujemy z takimi instytucjami jak: Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists i Charkowski Narodowy Uniwersytet Medyczny.

Daje to gwarancję, że nasza oferta to rzetelna i poważna sprawa. Zajęcia odbywają się zgodnie z etyką i sztuką. Hipnozę czy też hipnoterapię wykorzystuje się przede wszystkim w leczeniu nerwic i uzależnień.


Nasza oferta to:

- kursy z zakresu terapii lękowych,
- szkolenia z hipnoterapii,
- kurs Biosugestywnej Terapii,
- kurs Hipnoterapii Neurodynamiczej Klinicznej,
- kurs Regresji Hipnotycznej,
- kurs świadomego śnienia.

Zapraszamy do obycia naszych kursów!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
T
Sylwia Tomaszewska
Skończyłam Hipnoterapię u Pana Maksyma Komara. Serdeczie polecam ze spokojnym sumieniem. Maksym jest świetnym specjalistą, który kocha to co robi i przekazuje wiedzę w bardzo dostępny i łatwy sposób.