Professional Hypnosis Training Institute Sp. z o.o.

Naucz się z nami hipnozy

Medycyna naturalna
al. Pokoju 84/1, 31-564 Kraków Czyżyny, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
577 910 391
Adres korespondencyjny
al. Pokoju 84/1, 31-564 Kraków Czyżyny, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Szkoła Professional Hypnosis Training Institute powstała w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Hipnoza wielu z nas kojarzy się głównie z filmami, na których pokazują wróżki i innych szamanów. Zazwyczaj pokazane jest to w formie komediowej, jednak to bardzo poważne zagadnienie. Pewnie mało kto wie, czym dokładnie jest hipnoza. Zastanawiają się Państwo, jak działa i czy można się jej nauczyć.

Dobrze się składa, gdyż nasza szkoła organizuje specjalne kursy, na których rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania. Szkolenia prowadzone są przez wybitnych specjalistów w hipnozie, którzy do teorii dopowiadają swoje praktyczne doświadczenia.

Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami badawczymi jak: Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists i Charkowski Narodowy Uniwersytet Medyczny.

To zapewnienie, że nasze kursy prowadzone są zgodnie z etyką i sztuką, oraz że są w pełni rzetelne. Na zajęciach pokażemy Państwu, jak wielką moc ma hipnoza i co za jej sprawą można osiągnąć. Wykorzystywana jest głównie w leczeniu nerwic i uzależnień.

Zapraszamy do obycia naszych kursów!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Emanuela
Właśnie skończyłam kurs świadomego śnienia i autoregulacji umysłu. Nie spodziewałam się, że można tak wpłynąć na swoją podświadomość. To fascynujące.
M
B
Mateusz B.
Polecam! Naprawdę dobra szkoła. Same konkrety bez "lania wody". To co długo szukałem, bez naciągarstwa! Najbardziej adekwatny stosunek jakości do ceny na rynku hipnozy w polsce.
M
L
Marek L.
Byłem na wielu szkoleniach w swoim życiu, ale to co daje Maks to nie daje nikt, z ręką na sercu - polecam!
H
Halina
Bardzo spodobała mi się ta tematyka. Teraz zgłębiłam wiedzę na temat hipnozy i z chęcią spróbuje wziąć udział w szkoleniu. Wiem, że może się przydać.