"Amavet" Lecznica dla Zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Centralna 41, 31-586 Kraków Czyżyny, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
NIP
6781024635

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Lecznice weterynaryjne. "Amavet" Lecznica dla Zwierząt ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Siedziba firmy "Amavet" Lecznica dla Zwierząt znajduje się pod adresem 31-586 Kraków ul. Centralna 41. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Amavet" Lecznica dla Zwierząt, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Agnieszka
Wspaniała opieka moich dwóch psów. Polecam.
K
Krystyna
Moja sunia , gdy miała pól roku wyskoczyła przez okno z pierwszego piętra. Miała złamaną tylną łapę. Przeszła operację złożenia złamanej kości przy pomocy śruby. Obie operacje-założenia i wyjęcia śruby- zakończyły się bez powikłań. Minęło póltora roku, sunia biega, wysoko skacze. Nikt by nie pomysłał,że miała uszkodzona kość. Dziękuję.
A
Agnieszka
Nasz fundacyjny maleńki kotek prawie nie żył i uratowano go! Polecam wszystkim
M
Magda
Witam, ja również polecam tą lecznicę i lekarzy pracujących w niej. Mam kotkę o imieniu Pussy, znajda przygarnięta, tak się stało, że pierwszy rok jej życia był bardzo felermy. Moja kotka widocznie posiadała braki w organizmie witamin i wapnia. Podczas zabawy z psem spadła z balkonu z 3 piętra i roztrzaskała sobie staw łokciowy, lekarze złączyli kości metalowym pręcikiem nawet śladu nie było. Innym razem będąc na spacerze wbiegła za motylkiem na murek 1,5 i niestety smycz rozciągliwa się skończyła - spadła i złamała sobię główkę kości udowej w biodrze i tym razem lekarze sprawili się na 5+, usunęli główkę kości wyjaśnili mi jak się wzmocnić kota. Zmieniłam dietę. Teraz po roku jest piękna, dostojna, szybka, zwinna, posiada byłyszczącą sierść. Dalej szaleje, jednak tym razem już nie truchleję przy każdym jej skoku. Pozdrawiam
D
DASZA
BARDZO DOBRA OPIEKA LEKARZY, ZWŁASZCZA PANA DOKTORA BAKOWSKIEGO I PANA DOKTORA RZUCIDŁO! :) URATOWALI MI MOJĄ UKOCHANĄ SUNIĘ. POD STAŁĄ OPIEKĄ TYCH LEKARZY SĄ MOJE ZWIERZĄTKA KOT -DOMINIK I SUNIA -DASZA. POLECAM !!!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.