Łęgprzem sp. z o.o.

Budowa hal, biurowców i bloków

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Ciepłownicza 1, 31-587 Kraków Czyżyny, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Łęgprzem sp. z o.o.
ul. Ciepłownicza 1, 31-587 Kraków Czyżyny, małopolskie
Telefon
Łęgprzem sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Łęgprzem sp. z o.o. w Kraków
Spółka Łęgprzem ma swoją siedzibę w Krakowie. Przedsiębiorstwo, którego początki działalności sięgają 1989 roku, zajmuje się przede wszystkim kompleksową realizację inwestycji budowlanych, ale nie jest to wszystko, czym może służyć w ramach rozbudowanej oferty przygotowanej dla instytucji, osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Budowa i modernizacja budynków piętrowych i konstrukcji inżynieryjnych wymaga doświadczenia, zaangażowania w pracę i rozbudowanego zaplecza sprzętowego. Wszystko to zapewnia Łęgprzem, spółka realizująca nawet najtrudniejsze zlecenia, poczynając od projektu, przez kosztorys, sprawy formalne, aż po budowę, nadzór techniczny i odbiór obiektów. Przedsiębiorstwo zapewnia wysoką jakość, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Zajmuje się budową bloków, biurowców, zakładów przemysłowych i magazynów, a także obiektów użyteczności publicznej, w tym sklepów oraz różnych kładek, wież i innych konstrukcji inżynieryjnych. Pracownicy Łęgprzem pracują również przy przebudowach i remontach obiektów sakralnych i zabytkowych, nie tylko w ramach generalnego wykonawstwa, ale również jako podwykonawcy. Jest to możliwe, ponieważ firma wynajmuje ciężki i lekki sprzęt i zapewnia obsługę operatorską. Dysponuje dźwigami o udźwigu nawet 100 ton, koparkoładowarkami, podnośnikami koszowymi różnych systemów oraz żurawiami wieżowymi. Są to dolnoobrotowe i górnoobrotowe konstrukcje marki Liebherr. Oferta usług dźwigowych obejmuje takie prace jak:
-montaż żurawi,
-obsługa operatorska żurawi,
-naprawa żurawi różnych marek.

Poza wymienionym sprzętem firma wynajmuje agregaty, nagrzewnice, piły i inne małe urządzenia oraz szalunki i rusztowania, a także zajmuje się transportem materiałów budowlanych i ponadgabarytowych elementów. Może dowozić na wskazane miejsce maszyny i wykonane przez siebie z metalu konstrukcje. W zakładzie ślusarskim przedsiębiorstwa wytwarzane są balustrady, ogrodzenia, bramy, konstrukcje obiektów, klatki schodowe i inne stalowe elementy.

Dodatkowe informacje o ofercie Łęgprzem znajdują się na stronie internetowej. Z firmą można się kontaktować telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Łęgprzem sp. z o.o. z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hale,