Ewa Drohomirecka-Zach Indywidualna Praktyka Lekarska

Lekarz rodzinny - wizyty domowe i badania sanepidowskie

Interniści
os. 2 Pułku Lotniczego 22D, 31-869 Kraków Czyżyny, małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Ewa Drohomirecka-Zach Indywidualna Praktyka Lekarska
os. 2 Pułku Lotniczego 22D, 31-869 Kraków Czyżyny, małopolskie
NIP
6781181547
Telefon
Ewa Drohomirecka-Zach Indywidualna Praktyka Lekarska

Informacje

Opis działalności firmy Ewa Drohomirecka-Zach Indywidualna Praktyka Lekarska w Kraków
Ewa Drohomirecka-Zach jest lekarzem internistą i prowadzi swój prywatny gabinet w Krakowie. Indywidualną praktykę lekarską rozpoczęła w 1992 roku.
Produkty i usługi
Lekarz internista Ewa Drohomirecka-Zach zajmuje się profilaktyką, a także diagnostyką i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Pacjenci mogą jej zgłaszać wszystkie niepokojące objawy, które mogłyby sugerować kłopoty ze zdrowiem, takie jak chociażby gorączka, brak apetytu, nudności, przewlekłe biegunki, ból gardła, zawroty i bóle głowy lub spadek masy ciała.

Lekarz oferuje wizyty domowe i dojeżdża do chorego, gdzie przeprowadza wszystkie podstawowe badania, na przykład pomiar tętna i ciśnienia, osłuchanie stetoskopem, a także sprawdzenie ewentualnych zmian skórnych, a także stanu jamy ustnej, oczu i uszu.

W trakcie wizyty domowej internista może rozpoznać schorzenia oraz poważniejsze choroby związane z:
- układem pokarmowym,
- układem krążeniowym,
- układem odpornościowym,
- układem kostno-stawowym,
- układem moczowym,
- układem płciowym.

W razie potrzeby lekarz wystawia recepty i skierowania do gabinetów specjalistycznych, a w tym do pracowni diagnostycznych, które wykonują na przykład badanie USG lub RTG.

Ewa Drohomirecka-Zach specjalizuje się również w pediatrii i zapewnia opiekę nie tylko osobom dorosłym, ale także dzieciom.

Oprócz wizyt lekarskich w domach pacjentów, w jej ofercie znajdują się też:
- badania kierowców,
- badania kandydatów na kierowców,
- badania do prawa jazdy,
- badania dla sanepidu.

Lekarz zajmuje się diagnostyką osób, które ubiegają się o prawo jazdy kategorii B, a także dla przyszłych kierowców zawodowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z gabinetem lekarza internisty Ewy Drohomireckiej-Zach w Krakowie.
Zasięg działania
Firma Ewa Drohomirecka-Zach Indywidualna Praktyka Lekarska z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jarosław
Pani Doktor skierowała mnie na odpowiednie badania i wszystko szczegółowo wyjaśniła. Oby więcej takich lekarzy, serdecznie polecam.
P
Patrycja
Bardzo miła, profesjonalna Pani doktor. Kieruje na potrzebne badania i tłumaczy w razie wątpliwości. Plan leczenia i dalszego postępowania został dokładnie określony.
M
Mariusz
Jestem zadowolony z wizyty. Otrzymałem porady nie tylko dotyczące problemu, z którym przyszedłem, ale też na inne tematy, które wyszły podczas rozmowy.
I
Iga
Pani Drohomirecka-Zach jest bardzo zaangażowaną lekarką, szczegółowo wszystko wyjaśnia, skutecznie pomaga, a przy tym jest miła i sympatyczna.
J
Julia
Bardzo sympatyczna i otwarta Pani Doktor, odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa pacjenta. Zachęca do rutynowych badań. Szczerze polecam.