Żłobek Tęczowa Kraina

Profesjonalna opieka nad dziećmi

Przedszkola prywatne
os. Dywizjonu 303 14/1, 31-875 Kraków Czyżyny, małopolskie
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Żłobek Tęczowa Kraina

Informacje

Opis działalności firmy Żłobek Tęczowa Kraina w Kraków
Prowadzimy żłobek niepubliczny o nazwie Tęczowa Kraina. Sama placówka mieści się w Krakowie, na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy spore doświadczenie w zawodzie.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług związanych z opieką nad dziećmi. W ramach prowadzenia żłobka niepublicznego przyjmujemy pociechy w różnym wieku, organizując im ciekawe aktywności, posiłki oraz sprawując odpowiednią opiekę.

O usługi na najwyższym poziomie zadba wykwalifikowana kadra pedagogiczna, którą zatrudniamy w swojej placówce. Są to odpowiednio doświadczone osoby uwielbiające pracę z dziećmi. Przez to możemy zapewnić odpowiednie podejście do Państwa pociech oraz ich stuprocentowe bezpieczeństwo.

Organizujemy dzieciom przeróżne gry i zabawy, a także naukę w formie angażujących je aktywności. Dbamy o ich sprawność fizyczną, poprawne kontakty z rówieśnikami, a także rozwijanie pasji. Każde dziecko może poczuć się jak u siebie w domu, gdyż w żłobku panuje przyjazna i miła atmosfera. Każde dziecko traktowane jest przez nas indywidualnie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług żłobka niepublicznego Tęczowa Kraina w Krakowie.
Zasięg działania
Firma Żłobek Tęczowa Kraina z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń