Jacek Peukert Radca prawny

Profesjonalne doradztwo prawne.

Radcy prawni
os. Dywizjonu 303 7/36, 31-871 Kraków Czyżyny, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 641 49 45
Adres korespondencyjny
os. Dywizjonu 303 7/36, 31-871 Kraków Czyżyny, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Peukert ma swoją siedzibę w Krakowie. Działamy już od 1996 roku. Zajmujemy się poradami prawnymi związanymi z różnymi dziedzinami prawa. Opracowujemy pisma, przeprowadzamy konsultację i wiele innych czynności.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas kancelaria to przede wszystkim usługi związane z określeniem drogi przy danym postępowaniu. Wskazujemy wszelkie możliwe rozwiązania oraz staramy się wybrać najbardziej adekwatną metodę rozwiązania problemu. Ponadto zajmujemy się także opracowywaniem niezbędnych dokumentacji.

Przygotowujemy między innymi następujące pisma:

- pozwy wzajemne,
- pozwy o świadczenia pieniężne,
- pozwy o zapłatę,
- pozwy o rozwiązanie umowy i zapłatę.

Świadczymy usługi porad prawnych głównie z zakresu dziedzin takich jak prawo gospodarcze, prawo rodzinne, spadkowe oraz prawo rzeczowe. Dodatkowo możemy doradzić we wszystkich kwestiach związanych z nieruchomościami. Pomagamy przy wyborze odpowiednich środków oraz staramy się dać szersze spojrzenie na wszystkie planowane przedsięwzięcia.

Funkcjonujemy aktywnie już od ponad dwudziestu trzech lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich naszych usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń