Mega-Sprzęt Rafał Bała

Żurawie samojezdne i ciężki sprzęt budowlany

Dźwigi i żurawie
ul. Sołtysowska 1, 31-589 Kraków Czyżyny, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 428 981
Adres korespondencyjny
ul. Sołtysowska 1, 31-589 Kraków Czyżyny, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Mega-Sprzęt znajduje się w miejscowości Krzywaczka, na terenie województwa małopolskiego. Przedsiębiorstwem zarządza Rafał Bała. Zajmujemy się wynajmem żurawi samojezdnych (dźwigów samochodowych) oraz teleskopowych podnośników koszowych na terenie południowej Polski.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług żurawiami samojezdnymi o udźwigach od 25 do 500 ton, podnośnikami koszowymi do 26 metrów oraz sprzętem do robót ziemnych - koparkami gąsienicowymi i koparkami kołowymi.

Zatrudniona kadra pracownicza do odpowiednio wykształcona i wykwalifikowana grupa inżynierów. Nasi operatorzy profesjonalnie i kompleksowo realizują powierzone zadania.

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Wychodząc naprzeciw klientom, systematycznie poszerzamy ofertę wykonywanych przez nas usług. Wszystkie wykonywane zadania są na najwyższym poziomie.

Z pewnością doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego rodzaju oferowanego ciężkiego sprzętu budowlanego. W swojej branży jesteśmy specjalistą i zawsze służymy fachowym doradztwem.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi taki sprzęt jak:

- żurawie samojezdne
- żurawie wieżowe
- dźwigi samochodowe
- samojezdne
- podnośniki hydrauliczne
- koparki i koparko-ładowarki,

inny ciężki sprzęt budowlany.

Działamy na terenie śląska, małopolski, ale w zasadzie lokalizacja nie jest dla nas przeszkodą. Wynajmując ciężki sprzęt budowlany mają Państwo gwarancję, ze dostarczymy go tam gdzie będzie Państwu potrzebny! Swoje usługi świadczymy kompleksowo dzięki czemu mogą się Państwo skupić na swoim projekcie a logistykę związaną z zapleczem maszynowym pozostawiają Państwo nam.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, Kraków, limanowski, myślenicki, nowotarski, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe