KSL FHU Konrad Sawa

Części do maszyn budowlanych

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Dobrowolskiego 10 K, 30-394 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
KSL FHU Konrad Sawa

Informacje

Opis działalności
Firma KSL znajduje się w Krakowie i od 2011 roku zajmuje się serwisem oraz sprzedażą części do pojazdów budowlanych. Właścicielem działalności jest Konrad Sawa.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu budowlanego. Współpracujemy z wybitnymi inżynierami oraz osobami zajmującymi się projektami i naprawą hydrauliki, mechaniki, silników, spawalnictwa oraz elektroniki.

Oferujemy między innymi:

- części do koparek,

- części do spycharek,

- części do skrzyń biegów,

- części do ładowarek,

- części do podnośników,

- części do reduktorów,

- części do przekładni.

Poza tym oferujemy również pompy hydrauliczne, części do mostów i układów jezdnych maszyn budowlanych. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne części i podzespoły renomowanych firm cechujących się największą jakością na rynku.

Zajmiemy się wymianą nawet najbardziej skomplikowanych części zamiennych do wszelkiego rodzaju urządzeń budowlanych. Wszystkie nasze sprzęty są sprawdzane pod każdym możliwym kątem i weryfikowane w prestiżowych firmach. Proponujemy także doradztwo techniczne w kwestii dbania o sprzęt, jego eksploatacji oraz ewentualnych napraw.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Siedziba KSL mieści się w Krakowie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń