Eko Consulting Sp. z o.o.

Mądre gospodarowanie odpadami w Twojej firmie

Ochrona środowiska
ul. Konfederacka 5/2, 30-306 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 472 944
Eko Consulting Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Fiema Eko Consulting Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Krakowie. Działamy od 2014 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach z zakresu ochrony środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalną firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. W Eko Consulting Sp. z o.o. zatrudniamy najlepszych specjalistów od ochrony środowiska, którzy mają wiedzę i doświadczenie w branży.

Oferujemy takie usługi jak:
- prowadzenie zgodnej z wymogami prawa ewidencji wytwarzanych odpadów
- sporządzanie rocznych zbiorczych zestawień o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do odzysku i unieszkodliwiania odpadów do Urzędu Marszałkowskiego
- naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska oraz sporządzanie wymaganych sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego oraz Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska

Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem rocznego sprawozdania ze stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów podczas kontroli urzędowej Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Ponadto wykonujemy raporty dotyczące oddziaływania na środowisko, sporządzamy wnioski o pozwolenia na gospodarowanie odpadami czy też o pozwolenie na emisję gazów lub pyłów do powietrza.Sprawujemy nadzór nad prawidłowym zagospodarowaniem odpadów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dla pracowników z zakresu ochrony środowiska.Oferujemy również pełne doradztwo w zakresie którego zajmujemy się:
- interpretacją przepisów prawa
- udzielenie informacji na temat bieżących przepisów
- proponowanie rozwiązań
- monitoring aktów prawnych pod kątem przepisów obejmujących specyfikę zakładu przedsiębiorcy

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszelkiepytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe