Fire Systemy Zabezpieczeń

Zabezpieczenie ppoż. Serwis, sprzedaż, legalizacja. Z nami zawsze bezpiecznie.

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Lubostroń 37/83, 30-383 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fire Systemy Zabezpieczeń
ul. Lubostroń 37/83, 30-383 Kraków Dębniki, małopolskie
NIP
6762173943
Telefon
Fire Systemy Zabezpieczeń

Informacje

Opis działalności firmy Fire Systemy Zabezpieczeń w Kraków
Prowadzimy firmę o nazwie Fire, której siedziba znajduje się na terenie Krakowa. Specjalizujemy się w ochronie przeciwpożarowej. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz serwisować różnorakie zabezpieczenia, a także sprzedajemy je i legalizujemy. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług przeciwpożarowych. Posiadamy spore doświadczenie, co pozwala na efektywne realizowanie zadań. Możemy zaoferować Państwu różnego rodzaju sprzęt gaśniczy, który posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdują się gaśnice, hydranty oraz podręczny sprzęt gaśniczy. Jesteśmy w stanie wykonać jego serwis, przegląd, a także legalizację. Poza tym dokonujemy przeglądu wyposażenia szafki hydrantowej, przeprowadzamy pomiary wydajności hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych.

Ponadto możecie liczyć Państwo z naszej strony na serwis, konserwację i przegląd Systemów Sygnalizacji Pożaru czy systemów oddymiania wszystkich producentów. W ofercie posiadamy również systemy detekcji gazów toksycznych w garażach podziemnych. Dokonujemy także ich serwisu.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi przeprowadzanie audytów oraz szkoleń przeciwpożarowych. Ponadto można powierzyć nam wyposażanie lub doposażanie obiektów w sprzęt przeciwpożarowy, oznakowanie sprzętu, a także dróg ewakuacji wraz z pomiarami natężenia oświetlenia ewakuacyjnego.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Fire z Krakowa.
Zasięg działania
Firma Fire Systemy Zabezpieczeń z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń