Neo-Project Wysogląd Piotr

Nowoczesne koncepcje architektoniczne

Biura architektoniczne
ul. Lubostroń 7b/47, 30-383 Kraków Dębniki, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
606 219 716
Neo-Project Wysogląd Piotr

Informacje

Opis działalności
Neo-Project zajmuje się wykonywaniem projektów domów oraz wnętrz. Rozpoczęliśmy działalność w roku 2009 w Krakowie. Właścicielem jest Piotr Wysogląd.
Produkty i usługi
Od ponad 10 lat realizujemy dla Państwa projekty nowoczesnych domów oraz projekty wnętrz. Nasz zespół składający się z architektów, grafika oraz konstruktora zapewni kompleksową realizację domu marzeń. Wysłuchamy Państwa potrzeb, oczekiwań i na ich podstawie zrealizujemy niebanalny projekt. Naszym priorytetem jest, by nasze wnętrza oraz domy były atrakcyjne wizualnie, przestronne i praktyczne. Na każdym etapie prac konsultujemy z Państwem projekt, biorąc do serca każdą sugestię.

Do naszych zadań należy:

- projektowanie domów jednorodzinnych,
- projektowanie domów bliźniaczych,
- projektowanie obiektów użyteczności publicznej,
- projektowanie wnętrz,
- projektowanie biur,
- projektowanie nadbudowy domu.

Podejmujemy się także wykonania projektów zagospodarowania terenu oraz projektów dróg.

W zakres naszej działalności wchodzą nadzory autorskie i nadzory inwestorskie. Zadbamy o wykonanie kosztorysu oraz analiz architektonicznych. Wykonujemy w pełnym zakresie ekspertyzy oraz przeglądy techniczne budynków. Zapewniamy także doradztwo techniczne.

Nasi architekci w szczegółowy i fachowy sposób przedstawią zalety, biorąc pod uwagę między innymi koszta oraz czas wykonania. Dzięki temu mamy pewność, że projekt zapewni Państwa satysfakcję oraz swobodę i przyjemność użytkowania. To także minimalizuje ryzyko wszelkich problemów natury technicznej oraz estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą oraz zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas realizacjami na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
B
Bartosz
Nasza firma zamówiła u nich projekt biura, a ich koncepcja jest zgodna z naszą wizją.
H
Hubert
Projekty są zawsze dopracowane i wykonane na najwyższym poziomie.
R
S
Radosław St
Bardzo solidni współpracownicy, którzy od A do Z dbają o wykonanie oraz realizację projektu. Jest to firma godna zaufania.
D
Damian
Wraz z żoną zaplanowaliśmy odświeżenie kuchni. Dzięki pomysłom architektów z Neo Project mamy przestronną i nowoczesną kuchnię, w której chętnie spędzamy czas.

Słowa kluczowe